Steam App 8970
Axel & Pixel
Axel i Pixel zostali uwięzieni w pięknym, lecz niebezpiecznym świecie snów. Aby się z niego wydostać, muszą rozwiązać jego tajemnice. Ręcznie rysowana i renderowana w pełnej rozdzielczości HD gra Axel & Pixel to wyjątkowa podróż przez sny artysty.
Sklepy zewnętrzne
Oferty marketplace
Oferty zewnętrznych marketplace mogą zawierać linki afiliacyjne. Przed zakupem sprawdź typ produktu i region aktywacji.
O grze
Kluczowe cechy
Pewnego dnia Axel, malarz, i jego pies Pixel budzą się uwięzieni w pięknym, lecz pełnym niebezpieczeństw świecie snów, który jest dziełem wyobraźni Axela. Muszą oni rozwiązać tajemnice krajobrazów Axela, aby wrócić do domu. Poprowadź ten duet przez ten zapierający dech w piersiach świat, aby pomóc Axelowi spełnić jego największe marzenie – namalowanie obrazu przedstawiającego wszystkie cztery pory roku w ciągu jednego dnia. Odblokuj pełną wersję gry, aby przeżyć 24 zachwycające rozdziały w różnych porach roku, wziąć udział w minigrach pojazdowych, rozwiązać wiele wymagających zagadek i podziwiać ręcznie rysowaną grafikę w pełnej rozdzielczości HD. Axel & Pixel to wyjątkowa podróż przez sny artysty.
Dane regionalne
Ceny
| Kraj | Waluta | Cena początkowa | Cena końcowa | Zniżka | Aktualizacja |
|---|---|---|---|---|---|
| Poland | PLN | 22,99 zł | 5,74 zł | 75% | 2026-07-31 06:44 |
| United Kingdom | GBP | £4.29 | £1.07 | 75% | 2026-07-31 06:44 |
| United States | USD | $4.99 | $1.24 | 75% | 2026-07-31 06:44 |
| France | EUR | 4,99€ | 1,24€ | 75% | 2026-07-31 06:44 |
| Czech Republic | EUR | 4,99€ | 1,24€ | 75% | 2026-07-31 06:45 |
| Slovakia | EUR | 4,99€ | 1,24€ | 75% | 2026-07-31 06:45 |
| Turkey | USD | $4.99 | $1.24 USD | 75% | 2026-07-31 06:45 |
| Argentina | USD | $4.99 | $1.24 USD | 75% | 2026-07-31 06:45 |
| Canada | CAD | CDN$ 6.49 | CDN$ 1.62 | 75% | 2026-07-31 06:45 |
| Australia | AUD | A$ 8.99 | A$ 2.24 | 75% | 2026-07-31 06:45 |
| Brazil | BRL | R$ 16,99 | R$ 4,24 | 75% | 2026-07-31 06:45 |
| Mexico | MXN | Mex$ 64.49 | Mex$ 16.12 | 75% | 2026-07-31 06:45 |
| Ukraine | UAH | 124₴ | 31₴ | 75% | 2026-07-31 06:45 |
| India | INR | ₹ 250 | ₹ 62 | 75% | 2026-07-31 06:45 |
| Japan | JPY | ¥ 580 | ¥ 145 | 75% | 2026-07-31 06:45 |
| South Korea | KRW | ₩ 5,500 | ₩ 1,370 | 75% | 2026-07-31 06:45 |
| Germany | - | - | - | 0% | 2026-07-31 06:44 |
| China | - | - | - | 0% | 2026-07-31 06:45 |
2K
Więcej gier tego wydawcy
BioShock InfiniteZadłużony u niewłaściwych ludzi i mający życie na szali, weteran kawalerii USA, a obecnie najemn★ 109.2KMar 25, 2013
XCOM: Enemy UnknownPakiet XCOM: Enemy Unknown - Slingshot Pack jest już dostępny!★ 40.1KOct 8, 2012
-90%Borderlands: The Pre-SequelWyrusz w głąb uniwersum Borderlands i postępuj drogą „strzelaj i zdobywaj łupy” w zupełnie nowej★ 32.7KOct 13, 2014
BioShock™BioShock to strzelanka inna niż wszystkie, jakie kiedykolwiek grałeś, pełna niespotykanej broni ★ 25.1KAug 21, 2007
-75%Sid Meier's Civilization®: Beyond Earth™Sid Meier’s Civilization: Beyond Earth to nowa odsłona nagradzanej serii Civilization utrzymana ★ 14KOct 23, 2014
MafiaJest rok 1930. Po przypadkowym zetknięciu z mafią, taksówkarz Tommy Angelo zostaje z niechęcią w★ 8.8KAug 28, 2002
-90%The Darkness IIIntensywna strzelanka pierwszoosobowa, która oferuje mroczną i wciągającą opowieść pełną tragedi★ 8.1KFeb 9, 2012
-75%Duke Nukem ForeverKról powraca z arsenałem przesadzonych broni, gigantycznymi eksplozjami i czystą, nieskrępowaną ★ 6.3KJun 13, 2011Dobrze oceniane alternatywy dostępne obecnie w niższej cenie.
Tańsze alternatywy
-90%Call of Juarez: GunslingerOd pyłu kopalni złota po brud saloonu – Call of Juarez® Gunslinger to prawdziwy hołd dla opowieś★ 20.6KMay 22, 2013
ORION: PreludeWspółpracuj, aby przetrwać niszczycielską hordę dinozaurów w ogromnych, nieskończonych środowisk★ 19KApr 16, 2013
-90%Hitman: Blood MoneyPieniądze mówią: „kupuj”. Cisza płaci: „zabijaj”. Przygotuj się na krwawą łaźnię. Gdy agenci z I★ 13.5KMar 15, 2007
-72%Defy Gravity ExtendedDefy Gravity to platformówka akcji łącząca klasyczny platforming z rozwiązywaniem zagadek oparty★ 6.8KMar 18, 2016
-90%Dead BitsQuilly został porwany przez obcych, teraz musi walczyć o swoją wolność! Niszcz sześcianowatych k★ 3.4KJun 7, 2014
-80%Mars: War LogsIntensywne RPG cyberpunkowe na Czerwonej Planecie! Mars: War Logs przenosi Cię na Marsa, niemal ★ 2.4KApr 26, 2013
-90%DropsyDropsy to nieszablonowe podejście do klasycznej przygodówki point-and-click, w której główną rol★ 1.6KSep 10, 2015
-90%A New Beginning - Final CutA New Beginning to filmowy thriller przygodowy w stylu powieści graficznej.★ 1.6KDec 11, 2012Szybkie odpowiedzi
Najczęstsze pytania
Ile kosztuje Axel & Pixel?
Axel & Pixel ma obecnie cenę: 5,74 zł. Cena może różnić się zależnie od regionu i sklepu.
Na jakich platformach działa Axel & Pixel?
Axel & Pixel obsługuje: windows.
Kto stworzył i wydał Axel & Pixel?
Axel & Pixel został stworzony przez Silver Wish Games, a wydawcą jest 2K.
Czy są dostępne zewnętrzne oferty marketplace dla Axel & Pixel?
Tak. Dla Axel & Pixel są dostępne oferty marketplace: 8; najniższa zapisana oferta zaczyna się od ≈ 1,16 zł.