Steam App 501590
Bulletstorm: Full Clip Edition
Wciel się w postać Graysona Hunt'a po katastrofie na opuszczonej planecie wypoczynkowej, która zmusza go do trudnego wyboru: przetrwanie czy zemsta. Wykonuj mistrzowskie zabójstwa dzięki unikalnemu systemowi walki w Bulletstorm: Full Clip Edition, który nagradza za najbardziej kreatywne i zabójcze akcje, jakie można sobie wyobrazić.
Sklepy zewnętrzne
Oferty marketplace
Oferty zewnętrznych marketplace mogą zawierać linki afiliacyjne. Przed zakupem sprawdź typ produktu i region aktywacji.
O grze
Przebijaj się przez hordy zmutowanych mieszkańców Stygia, wykonując mistrzowskie zabójstwa w kampanii dla jednego gracza – lub na jednej z 30 rywalizacyjnych map typu score-challenge bądź 12 mapach wieloosobowych do kooperacji – wykorzystując unikalny system „Skillshot” w Bulletstorm: Full Clip Edition, który nagradza za najbardziej kreatywne i zabójcze akcje, jakie można sobie wyobrazić.
Bulletstorm: Full Clip edition to kompletne doświadczenie Bulletstorm, które zawiera wszystkie dotychczasowe dodatki, a także zupełnie nową zawartość dostępną wyłącznie w wersji Full Clip!
Dane regionalne
Ceny
| Kraj | Waluta | Cena początkowa | Cena końcowa | Zniżka | Aktualizacja |
|---|---|---|---|---|---|
| Poland | PLN | 142,99 zł | 14,29 zł | 90% | 2026-09-18 02:01 |
| Turkey | USD | $18.99 | $1.89 USD | 90% | 2026-09-18 02:01 |
| Argentina | USD | $18.99 | $1.89 USD | 90% | 2026-09-18 02:01 |
| United Kingdom | GBP | £29.99 | £2.99 | 90% | 2026-09-18 02:01 |
| Germany | EUR | 36,99€ | 3,69€ | 90% | 2026-09-18 02:01 |
| France | EUR | 36,99€ | 3,69€ | 90% | 2026-09-18 02:01 |
| Czech Republic | EUR | 36,99€ | 3,69€ | 90% | 2026-09-18 02:01 |
| Slovakia | EUR | 36,99€ | 3,69€ | 90% | 2026-09-18 02:01 |
| United States | USD | $39.99 | $3.99 | 90% | 2026-09-18 02:01 |
| Canada | CAD | CDN$ 45.49 | CDN$ 4.54 | 90% | 2026-09-18 02:01 |
| Australia | AUD | A$ 59.99 | A$ 5.99 | 90% | 2026-09-18 02:02 |
| Brazil | BRL | R$ 75,49 | R$ 7,54 | 90% | 2026-09-18 02:01 |
| China | CNY | ¥ 116.00 | ¥ 11.60 | 90% | 2026-09-18 02:02 |
| Mexico | MXN | Mex$ 367.99 | Mex$ 36.79 | 90% | 2026-09-18 02:01 |
| Ukraine | UAH | 479₴ | 47₴ | 90% | 2026-09-18 02:01 |
| India | INR | ₹ 899 | ₹ 89 | 90% | 2026-09-18 02:02 |
| Japan | JPY | ¥ 4,100 | ¥ 410 | 90% | 2026-09-18 02:02 |
| South Korea | KRW | ₩ 41,000 | ₩ 4,100 | 90% | 2026-09-18 02:02 |
People Can Fly
Więcej gier tego studia
Gearbox Publishing, 2K
Więcej gier tego wydawcy
Risk of Rain 2Ucieknij z chaotycznej obcej planety, walcząc z hordami szalonych potworów – ze znajomymi lub sa★ 240.1KAug 11, 2020
-90%Borderlands 3Powraca oryginalny shooter-looter, oferujący miliardy sztuk broni i przygodę pełną chaosu! Przeb★ 127.9KMar 13, 2020
BioShock InfiniteZadłużony u niewłaściwych ludzi i mający życie na szali, weteran kawalerii USA, a obecnie najemn★ 109.7KMar 25, 2013
BioShock™ RemasteredBioShock to strzelanka inna niż wszystkie, pełna unikalnej broni i taktyk. Dysponując arsenałem ★ 52.5KSep 15, 2016
Mafia III: Definitive EditionPo zdradzie i wymordowaniu czarnego syndykatu przez włoską mafię, Lincoln Clay buduje nową rodzi★ 41.6KMay 19, 2020
XCOM: Enemy UnknownPakiet XCOM: Enemy Unknown - Slingshot Pack jest już dostępny!★ 40.4KOct 8, 2012
Borderlands: The Pre-SequelWyrusz w głąb uniwersum Borderlands i postępuj drogą „strzelaj i zdobywaj łupy” w zupełnie nowej★ 32.8KOct 13, 2014
BioShock™BioShock to strzelanka inna niż wszystkie, jakie kiedykolwiek grałeś, pełna niespotykanej broni ★ 25.2KAug 21, 2007Dobrze oceniane alternatywy dostępne obecnie w niższej cenie.
Tańsze alternatywy
-95%Watch_Dogs® 2Witaj w San Francisco. Wciel się w Marcusa, genialnego młodego hakera, i dołącz do najbardziej z★ 95.7KNov 28, 2016
-90%House FlipperHouse Flipper to wyjątkowa szansa, aby zostać jednoosobową ekipą remontową. Kupuj, naprawiaj i p★ 92.4KMay 17, 2018
MirrorTo gra łącząca mechanikę match-3, elementy GALGAME oraz piękne postacie. Aby dowiedzieć się o ni★ 73.2KApr 19, 2018
-80%FTL: Faster Than LightTa „symulator statku kosmicznego typu roguelike” pozwala zabrać swój statek i załogę w przygodę ★ 62.8KSep 14, 2012
-90%Hitman: Absolution™Legendarny płatny zabójca powraca! Zdradzony przez Agencję i ścigany przez policję, Agent 47 pró★ 49.7KNov 19, 2012
-95%Steep™Zjeżdżaj po ogromnym otwartym świecie Alp, gdzie puch jest zawsze świeży, a zjazd nigdy się nie ★ 30.8KDec 2, 2016
Hand SimulatorCzeka na Ciebie wiele różnych poziomów, na których możesz bawić się spinnerami, zgłębiać tajniki★ 28.4KJul 18, 2017
-80%Dead Space™ 2Trzy lata po inwazji Necromorphów na pokładzie USS Ishimura, Isaac Clarke budzi się z komy – zde★ 25.9KJan 25, 2011Szybkie odpowiedzi
Najczęstsze pytania
Ile kosztuje Bulletstorm: Full Clip Edition?
Bulletstorm: Full Clip Edition ma obecnie cenę: 14,29 zł. Cena może różnić się zależnie od regionu i sklepu.
Na jakich platformach działa Bulletstorm: Full Clip Edition?
Bulletstorm: Full Clip Edition obsługuje: windows.
Kto stworzył i wydał Bulletstorm: Full Clip Edition?
Bulletstorm: Full Clip Edition został stworzony przez People Can Fly, a wydawcą jest Gearbox Publishing, 2K.
Czy są dostępne zewnętrzne oferty marketplace dla Bulletstorm: Full Clip Edition?
Tak. Dla Bulletstorm: Full Clip Edition są dostępne oferty marketplace: 8; najniższa zapisana oferta zaczyna się od ≈ 3,31 zł.
-80%