Steam App 10180

Call of Duty®: Modern Warfare® 2 (2009)

Najbardziej wyczekiwana gra roku i kontynuacja najlepiej sprzedającej się strzelanki akcji wszech czasów. Modern Warfare 2 kontynuuje trzymającą w napięciu akcję, w której gracze stawiają czoła nowemu zagrożeniu dążącemu do doprowadzenia świata na skraj upadku.

AkcjaJeden graczWielu graczyKooperacjaOsiągnięcia Steam
Twoja ocena
0.0/5 · 0 ocen użytkowników

Sklepy zewnętrzne

Oferty marketplace

Oferty zewnętrznych marketplace mogą zawierać linki afiliacyjne. Przed zakupem sprawdź typ produktu i region aktywacji.

KINGUINCall of Duty: Modern Warfare 2 (2009) Steam AccountTaylorstoreAktualizacja: 2026-09-25 02:14
≈ 75,12 złRegion freeDostępne: 19
Zobacz ofertę
KINGUINCall of Duty: Modern Warfare 2 (2009) Steam AccountSafe_purchaseAktualizacja: 2026-09-25 02:14
≈ 76,45 złRegion freeDostępne: 1
Zobacz ofertę
KINGUINCall of Duty: Modern Warfare 2 (2009) Steam AccountGamesGuru24Aktualizacja: 2026-09-25 02:14
≈ 122,72 złRegion freeDostępne: 5
Zobacz ofertę
KINGUINCall of Duty: Modern Warfare 2 (2009) Steam GiftKeys2PlayAktualizacja: 2026-09-25 02:14
≈ 515,79 złRegion freeDostępne: 2
Zobacz ofertę
KINGUINCall of Duty: Modern Warfare 2 (2009) UNCUT Steam GiftPixelVaultAktualizacja: 2026-09-25 02:14
≈ 8 678,39 złOTHERDostępne: 1
Zobacz ofertę

O grze

Najbardziej wyczekiwana gra roku i kontynuacja najlepiej sprzedającej się strzelanki akcji wszech czasów. Modern Warfare 2 kontynuuje trzymającą w napięciu akcję, w której gracze stawiają czoła nowemu zagrożeniu dążącemu do doprowadzenia świata na skraj upadku.
Call of Duty®: Modern Warfare 2 po raz pierwszy w grach wideo oferuje ścieżkę dźwiękową autorstwa legendarnego kompozytora Hansa Zimmera, zdobywcy Oscarów, Złotych Globów, Grammy i nagród Tony. Fabuła gry toczy się bezpośrednio po historycznych wydarzeniach z Call of Duty® 4: Modern Warfare®, hitu, który zdobył światowe uznanie krytyków, w tym:
  • „Najczęściej rozgrywana gra online” w historii, Guinness World Records 2009
  • Ponad 50 nagród Gry Roku, w tym Console Game of the Year oraz Overall Game of the Year w 2007 roku, przyznanych przez Academy of Interactive Arts & Sciences®

WSPÓŁPRACA W TRYBIE SPECIAL OPS

Całkowicie nowy tryb rozgrywki wspierający dwuosobową kooperację online, który różni się od kampanii fabularnej dla pojedynczego gracza.
  • Special Ops rzuca graczy w wir misji opartych na czasie i celach.
  • Awansuj w rankingach, aby odblokowywać nowe misje Special Ops, z których każda jest trudniejsza.
  • Misje obejmują kluczowe momenty z kampanii dla pojedynczego gracza, ulubione fragmenty z Call of Duty 4: Modern Warfare oraz zupełnie nowe, ekskluzywne misje.

REWOLUCJA W TRYBIE MULTIPLAYER

Wyznaczając nowe standardy dla rozgrywki wieloosobowej online, tryb multiplayer w Modern Warfare 2 oferuje nowe możliwości, personalizację, stany gry i tryby, w tym:
Ewolucja systemu Create-a-Class
  • Broń dodatkowa - Pistolety maszynowe, strzelby, pistolety, wyrzutnie
  • Tarcze antyriotowe
  • Ekwipunek - Noże do rzucania, osłony wybuchowe, taktyczne umiejscowienie
  • Ulepszenia perków
  • Bling (podwójne załączniki)
  • Personalizowane serie zabójstw (Killstreaks) - AC130, wieżyczka strażnicza, pocisk Predator, Counter-UAV, paczka zaopatrzeniowa
  • Accolades (raporty po meczu)

Dane regionalne

Ceny

KrajWalutaCena początkowaCena końcowaZniżkaAktualizacja
PolandPLN86,50 zł64,87 zł25%2026-09-15 10:01
United StatesUSD$19.99$14.9925%2026-09-15 10:01
GermanyEUR19,99€14,99€25%2026-09-15 10:01
FranceEUR19,99€14,99€25%2026-09-15 10:01
United KingdomGBP£19.99£14.9925%2026-09-15 10:01
Czech RepublicEUR19,99€14,99€25%2026-09-15 10:01
SlovakiaEUR19,99€14,99€25%2026-09-15 10:01
TurkeyUSD$19.99$14.99 USD25%2026-09-15 10:02
ArgentinaUSD$19.99$14.99 USD25%2026-09-15 10:02
CanadaCADCDN$ 26.79CDN$ 20.0925%2026-09-15 10:02
AustraliaAUDA$ 31.95A$ 23.9625%2026-09-15 10:02
BrazilBRLR$ 109,90R$ 82,4225%2026-09-15 10:02
MexicoMXNMex$ 399.00Mex$ 299.2525%2026-09-15 10:02
UkraineUAH849₴636₴25%2026-09-15 10:02
IndiaINR₹ 1,799₹ 1,34925%2026-09-15 10:02
South KoreaKRW₩ 27,900₩ 20,92025%2026-09-15 10:02
Japan---0%2026-09-15 10:02
China---0%2026-09-15 10:02

Infinity Ward

Więcej gier tego studia

Zobacz wszystkie

Activision

Więcej gier tego wydawcy

Zobacz wszystkie

Dobrze oceniane alternatywy dostępne obecnie w niższej cenie.

Tańsze alternatywy

Zobacz wszystkie

Szybkie odpowiedzi

Najczęstsze pytania

Ile kosztuje Call of Duty®: Modern Warfare® 2 (2009)?

Call of Duty®: Modern Warfare® 2 (2009) ma obecnie cenę: 64,87 zł. Cena może różnić się zależnie od regionu i sklepu.

Na jakich platformach działa Call of Duty®: Modern Warfare® 2 (2009)?

Call of Duty®: Modern Warfare® 2 (2009) obsługuje: windows, mac.

Kto stworzył i wydał Call of Duty®: Modern Warfare® 2 (2009)?

Call of Duty®: Modern Warfare® 2 (2009) został stworzony przez Infinity Ward, a wydawcą jest Activision.

Czy są dostępne zewnętrzne oferty marketplace dla Call of Duty®: Modern Warfare® 2 (2009)?

Tak. Dla Call of Duty®: Modern Warfare® 2 (2009) są dostępne oferty marketplace: 5; najniższa zapisana oferta zaczyna się od ≈ 75,12 zł.

Dołącz do legendarnej serii Call of Duty® w Modern Warfare 2 – najbardziej wyczekiwanej strzelance akcji, która redefiniuje rozgrywkę wieloosobową i oferuje epicką kampanię kooperacyjną.