Steam App 736780

Clash of Spells

Dynamiczna wieloosobowa strzelanka magiczna w VR typu room-scale. Rzucaj zaklęcia żywiołów i unikaj ataków, aby niszczyć wrogów i przetrwać.

AkcjaNiezależneEarly AccessWielu graczyPvPPvP onlineTracked Controller Support
Twoja ocena
0.0/5 · 0 ocen użytkowników

O grze

Clash of Spells to dynamiczna wieloosobowa strzelanka magiczna rozwijana z myślą o wirtualnej rzeczywistości typu room-scale. Będziesz rzucać zaklęcia żywiołów i unikać ataków, aby niszczyć przeciwników i przetrwać.

W każdej wieloosobowej bitwie gracze zostają podzieleni na dwie 4-osobowe drużyny. Gracze mogą atakować za pomocą różnorodnych zaklęć żywiołów, które można również łączyć, tworząc jeszcze potężniejsze efekty. W obronie gracze mogą wybierać między unikaniem zaklęć a wzniesieniem tarczy energetycznej, która zapewnia tymczasową ochronę. Każdy gracz kontroluje własną platformę i może teleportować się na inne platformy za pomocą zaklęcia.

Clash of Spells to gra oparta na umiejętnościach, w której gracze muszą wykorzystać celność i refleks, aby pokonać innych. Mimo rywalizacyjnego charakteru, Clash of Spells zachęca również do gry zespołowej, ponieważ gracze mogą leczyć członków swojej drużyny i koordynować ataki, aby zadawać większe obrażenia przeciwnikom.

Funkcje

  • Tryb wieloosobowy 4 vs 4 team deathmatch
  • Boty
  • 16 różnych zaklęć
  • 3 mapy gry
  • Więcej wkrótce

Dane regionalne

Ceny

KrajWalutaCena początkowaCena końcowaZniżkaAktualizacja
Poland---0%2026-09-20 10:55
United States---0%2026-09-20 10:55
Germany---0%2026-09-20 10:55
France---0%2026-09-20 10:55
United Kingdom---0%2026-09-20 10:55
Czech Republic---0%2026-09-20 10:55
Slovakia---0%2026-09-20 10:55
Ukraine---0%2026-09-20 10:55
Turkey---0%2026-09-20 10:55
Brazil---0%2026-09-20 10:55
Argentina---0%2026-09-20 10:55
Mexico---0%2026-09-20 10:55
Canada---0%2026-09-20 10:55
Australia---0%2026-09-20 10:55
Japan---0%2026-09-20 10:56
South Korea---0%2026-09-20 10:56
China---0%2026-09-20 10:56
India---0%2026-09-20 10:56

Popularne tytuły o zbliżonych gatunkach i cechach.

Podobne gry

Zobacz wszystkie

Szybkie odpowiedzi

Najczęstsze pytania

Ile kosztuje Clash of Spells?

Clash of Spells ma obecnie cenę: Brak ceny. Cena może różnić się zależnie od regionu i sklepu.

Na jakich platformach działa Clash of Spells?

Clash of Spells obsługuje: windows.

Kto stworzył i wydał Clash of Spells?

Clash of Spells został stworzony przez Vergence Lab, a wydawcą jest Vergence Lab.

Czy są dostępne zewnętrzne oferty marketplace dla Clash of Spells?

Aktualnie nie ma zapisanych ofert marketplace dla Clash of Spells. Sprawdź ponownie po odświeżeniu cache ofert.

Wkrocz do świata magii w Clash of Spells – dynamicznej strzelance VR, gdzie liczy się refleks, celność i współpraca zespołowa.