Steam App 413420

Danganronpa 2: Goodbye Despair

Wyspa Jabberwock — Ty i Twoi koledzy byliście gotowi na zabawę w pełnym słońcu, dopóki Monokuma nie powróciła, by wznowić swoją morderczą grę! Uwięzieni w sytuacji, w której jedyną opcją jest zabijaj lub bądź zabity, Waszą jedyną nadzieją jest rozwiązanie tajemnic wyspy.

PrzygodoweJeden graczOsiągnięcia SteamPełna obsługa kontroleraKarty kolekcjonerskie Steam
Twoja ocena
0.0/5 · 0 ocen użytkowników

O grze

Wyspa Jabberwock – niegdyś popularny cel turystyczny, ta obecnie bezludna wyspa pozostaje dziwnie nieskażona. Ty i Twoi koledzy z elitarnej Hope's Peak Academy zostaliście przywiezieni na tę wyspę przez Waszą uroczą nauczycielkę na „romantyczną, pełną emocji wycieczkę szkolną”. Wydaje się, że wszyscy świetnie się bawią w słońcu... dopóki Monokuma nie powróci, by wznowić swoją morderczą grę! Uwięzieni na tej wyspie wzajemnego zabijania, Waszą jedyną nadzieją na ucieczkę jest rozwiązanie tajemnic wyspy. Ale ostrzegamy — czasem prawda może być źródłem własnej rozpaczy...

Kluczowe cechy
  • Mordercza atmosfera wyspy: Morderstwo to jedyny sposób na ucieczkę, gdy jesteś uwięziony w tym rajskim zakątku. Gdy Twoi koledzy z klasy zaczynają padać jak dojrzałe kokosy, będziesz musiał zgłębić każdy incydent morderstwa, szukać poszlak i przesłuchiwać kolegów, aby odkryć okazję, motyw i narzędzie zbrodni w każdej sprawie!

    Rada Plemienia: Podczas procesu klasowego (Class Trial) zmierzysz się w zupełnie nowych mini grach z innymi uczniami, obalając ich fałszywe twierdzenia i wykorzystując dowody, aby odkryć, co tak naprawdę się wydarzyło. Ale uważaj! Jeśli jakiś uczeń nie da się przekonać, rzuci Ci wyzwanie w pojedynku Rebuttal Showdown i zmusi do obrony Twojej argumentacji!

    Przetrwanie najbystrzejszych: Zestawiaj dowody z argumentami kolegów z klasy i ustalaj, kto naprawdę mówi prawdę. Gdy już namierzysz podejrzanego, podkręć tropikalne tempo w różnorodnych systemach rozgrywki opartych na refleksie i wyczuciu czasu, aby odkryć ostateczną prawdę i uciec żywym!

    Funkcje Steam: Obsługuje osiągnięcia Steam oraz Steam Cloud, z planami dodania kart Steam Trading Cards

Dane regionalne

Ceny

KrajWalutaCena początkowaCena końcowaZniżkaAktualizacja
PolandPLN71,99 zł0%2026-09-20 17:17
TurkeyUSD$10.49 USD0%2026-09-20 17:17
ArgentinaUSD$10.49 USD0%2026-09-20 17:17
United KingdomGBP£14.990%2026-09-20 17:17
United StatesUSD$19.990%2026-09-20 17:17
GermanyEUR19,99€0%2026-09-20 17:17
FranceEUR19,99€0%2026-09-20 17:17
Czech RepublicEUR19,99€0%2026-09-20 17:17
SlovakiaEUR19,99€0%2026-09-20 17:17
CanadaCADCDN$ 21.990%2026-09-20 17:17
AustraliaAUDA$ 28.950%2026-09-20 17:17
BrazilBRLR$ 36,990%2026-09-20 17:17
ChinaCNY¥ 68.000%2026-09-20 17:18
MexicoMXNMex$ 179.990%2026-09-20 17:17
UkraineUAH279₴0%2026-09-20 17:17
IndiaINR₹ 5650%2026-09-20 17:18
JapanJPY¥ 2,1380%2026-09-20 17:17
South KoreaKRW₩ 21,0000%2026-09-20 17:18

Spike Chunsoft Co., Ltd., Abstraction Games

Więcej gier tego studia

Zobacz wszystkie

Spike Chunsoft Co., Ltd.

Więcej gier tego wydawcy

Zobacz wszystkie

Dobrze oceniane alternatywy dostępne obecnie w niższej cenie.

Tańsze alternatywy

Zobacz wszystkie

Szybkie odpowiedzi

Najczęstsze pytania

Ile kosztuje Danganronpa 2: Goodbye Despair?

Danganronpa 2: Goodbye Despair ma obecnie cenę: 71,99 zł. Cena może różnić się zależnie od regionu i sklepu.

Na jakich platformach działa Danganronpa 2: Goodbye Despair?

Danganronpa 2: Goodbye Despair obsługuje: windows, mac, linux.

Kto stworzył i wydał Danganronpa 2: Goodbye Despair?

Danganronpa 2: Goodbye Despair został stworzony przez Spike Chunsoft Co., Ltd., Abstraction Games, a wydawcą jest Spike Chunsoft Co., Ltd..

Czy są dostępne zewnętrzne oferty marketplace dla Danganronpa 2: Goodbye Despair?

Aktualnie nie ma zapisanych ofert marketplace dla Danganronpa 2: Goodbye Despair. Sprawdź ponownie po odświeżeniu cache ofert.

Witaj na wyspie Jabberwock. Rozwiąż zagadki, przetrwaj procesy klasowe i odkryj prawdę w morderczej grze Danganronpa 2: Goodbye Despair.