Steam App 299150

Empress Of The Deep

Anna budzi się w ogromnej i tajemniczej podwodnej świątyni, cierpiąc na amnezję. Odblokowując zaklęte Imperialne Relikwie, musi na nowo odkryć swoją utraconą tożsamość oraz zakazane sekrety Mrocznej Cesarowej, zanim będzie za późno.

PrzygodoweJeden graczFamily Sharing
Twoja ocena
0.0/5 · 0 ocen użytkowników

Sklepy zewnętrzne

Oferty marketplace

Oferty zewnętrznych marketplace mogą zawierać linki afiliacyjne. Przed zakupem sprawdź typ produktu i region aktywacji.

KINGUINEmpress Of The Deep Steam CD KeyBest Buy 86Aktualizacja: 2026-08-02 15:59
≈ 3,57 złRegion freeDostępne: 4
Zobacz ofertę
KINGUINEmpress Of The Deep Steam CD KeyMy Digital GamesAktualizacja: 2026-08-02 15:59
≈ 3,61 złRegion freeDostępne: 2
Zobacz ofertę
KINGUINEmpress Of The Deep Steam CD KeyHoGamesAktualizacja: 2026-08-02 15:59
≈ 4,30 złRegion freeDostępne: 5
Zobacz ofertę
KINGUINEmpress Of The Deep Steam CD KeyMonKeysAktualizacja: 2026-08-02 15:59
≈ 4,82 złRegion freeDostępne: 10
Zobacz ofertę
KINGUINEmpress Of The Deep Steam CD KeyDigital Distribution HubAktualizacja: 2026-08-02 15:59
≈ 6,28 złRegion freeDostępne: 3
Zobacz ofertę
KINGUINEmpress Of The Deep Steam CD KeyDigiHavenAktualizacja: 2026-08-02 15:59
≈ 6,84 złRegion freeDostępne: 1
Zobacz ofertę

O grze

Piękna młoda kobieta budzi się w ogromnym i tajemniczym kompleksie podwodnych świątyń, nie wiedząc, kim jest ani gdzie się znajduje. Wkrótce dowiaduje się, że przez ponad wiek trwała w śmiertelnym letargu w tajnym kryptach. Teraz musi uciec z krypty i zbadać starożytne podwodne komnaty, aby rozwiązać zagadkę. Wykorzystaj swoje umiejętności wyszukiwania ukrytych obiektów i rozwiązywania zagadek, aby pomóc Annie odblokować zaklęte Królewskie Relikwie, odkryć straszliwe sekrety Mrocznej Cesarowej i odtworzyć własną szokującą tożsamość… zanim będzie za późno! Na swojej drodze napotyka dziwne i tajemnicze postacie. Ale kto naprawdę chce jej pomóc? A kto chce jej śmierci? Losy ludzkości spoczywają w jej rękach.


Cechy:

• Ponad 140 zapierających dech w piersiach scen w ogromnej podwodnej świątyni i mieście w chmurach.
• Immersyjne lokalizacje, fantastyczna historia oraz unikalne minigry i poszukiwanie obiektów.
• Spotkaj tajemnicze postacie, aby zdobyć kluczowe wskazówki. Komu możesz zaufać? Kto cię oszuka?
• Powstrzymaj Złą Cesarową przed zniszczeniem podwodnego świata.
• Ucieknij do utopijnego miasta w chmurach.

Dane regionalne

Ceny

KrajWalutaCena początkowaCena końcowaZniżkaAktualizacja
PolandPLN27,50 zł0%2026-08-02 12:45
TurkeyUSD$3.59 USD0%2026-08-02 12:45
ArgentinaUSD$3.59 USD0%2026-08-02 12:45
United KingdomGBP£4.990%2026-08-02 12:45
GermanyEUR5,89€0%2026-08-02 12:45
FranceEUR5,89€0%2026-08-02 12:45
Czech RepublicEUR5,89€0%2026-08-02 12:45
SlovakiaEUR5,89€0%2026-08-02 12:45
United StatesUSD$5.990%2026-08-02 12:45
CanadaCADCDN$ 7.790%2026-08-02 12:45
AustraliaAUDA$ 8.790%2026-08-02 12:45
BrazilBRLR$ 20,490%2026-08-02 12:45
ChinaCNY¥ 26.000%2026-08-02 12:46
MexicoMXNMex$ 76.990%2026-08-02 12:45
UkraineUAH149₴0%2026-08-02 12:45
IndiaINR₹ 3000%2026-08-02 12:46
JapanJPY¥ 7000%2026-08-02 12:45
South KoreaKRW₩ 6,7000%2026-08-02 12:46

Gogii Games

Więcej gier tego studia

Zobacz wszystkie

Strategy First

Więcej gier tego wydawcy

Zobacz wszystkie

Popularne tytuły o zbliżonych gatunkach i cechach.

Podobne gry

Zobacz wszystkie

Dobrze oceniane alternatywy dostępne obecnie w niższej cenie.

Tańsze alternatywy

Zobacz wszystkie

Szybkie odpowiedzi

Najczęstsze pytania

Ile kosztuje Empress Of The Deep?

Empress Of The Deep ma obecnie cenę: 27,50 zł. Cena może różnić się zależnie od regionu i sklepu.

Na jakich platformach działa Empress Of The Deep?

Empress Of The Deep obsługuje: windows.

Kto stworzył i wydał Empress Of The Deep?

Empress Of The Deep został stworzony przez Gogii Games, a wydawcą jest Strategy First.

Czy są dostępne zewnętrzne oferty marketplace dla Empress Of The Deep?

Tak. Dla Empress Of The Deep są dostępne oferty marketplace: 6; najniższa zapisana oferta zaczyna się od ≈ 3,57 zł.

Wkrocz do tajemniczego świata podwodnych świątyń w Empress Of The Deep, gdzie każda ukryta relikwia przybliża Cię do odkrycia prawdy o utraconej tożsamości i mrocznych sekretach dawnych władców.