Steam App 576020
Final Theosis
Złe wieści: nie żyjesz. W chwili przebudzenia budzisz się w otoczeniu duchów, które – tak jak Ty – czekają na swoją kolej, by przekroczyć granicę między czyśćcem a niebem. Choć jesteś martwy, Twoim zadaniem jest odkrycie prawdy o własnej śmierci i pomaganie ludziom na Ziemi, aby zdobyć Łaski.
Sklepy zewnętrzne
Oferty marketplace
Oferty zewnętrznych marketplace mogą zawierać linki afiliacyjne. Przed zakupem sprawdź typ produktu i region aktywacji.
O grze
Złe wieści: nie żyjesz.
W chwili przebudzenia budzisz się w otoczeniu duchów, które – tak jak Ty – czekają na swoją kolej, by przekroczyć granicę między czyśćcem a niebem.
Choć jesteś duszą, która straciła wspomnienia z ostatniego dnia życia, Twoim zadaniem jest teraz odkrycie prawdy o własnej śmierci i pomaganie ludziom na Ziemi, aby zdobyć Łaski. Dzięki temu możesz otrzymać szansę na przejście do miejsca wiecznego odpoczynku.
Final Theosis to śmiała interpretacja koncepcji czyśćca.
Dane regionalne
Ceny
| Kraj | Waluta | Cena początkowa | Cena końcowa | Zniżka | Aktualizacja |
|---|---|---|---|---|---|
| Poland | PLN | 17,99 zł | 0% | 2026-09-22 15:51 | |
| United Kingdom | GBP | £3.99 | 0% | 2026-09-22 15:51 | |
| United States | USD | $4.99 | 0% | 2026-09-22 15:51 | |
| France | EUR | 4,99€ | 0% | 2026-09-22 15:51 | |
| Czech Republic | EUR | 4,99€ | 0% | 2026-09-22 15:51 | |
| Slovakia | EUR | 4,99€ | 0% | 2026-09-22 15:51 | |
| Turkey | USD | $4.99 USD | 0% | 2026-09-22 15:51 | |
| Argentina | USD | $4.99 USD | 0% | 2026-09-22 15:52 | |
| Canada | CAD | CDN$ 5.49 | 0% | 2026-09-22 15:52 | |
| Australia | AUD | A$ 7.50 | 0% | 2026-09-22 15:52 | |
| Brazil | BRL | R$ 10,49 | 0% | 2026-09-22 15:52 | |
| China | CNY | ¥ 21.00 | 0% | 2026-09-22 15:52 | |
| Mexico | MXN | Mex$ 55.99 | 0% | 2026-09-22 15:52 | |
| Ukraine | UAH | 99₴ | 0% | 2026-09-22 15:51 | |
| India | INR | ₹ 259 | 0% | 2026-09-22 15:52 | |
| Japan | JPY | ¥ 498 | 0% | 2026-09-22 15:52 | |
| South Korea | KRW | ₩ 5,500 | 0% | 2026-09-22 15:52 | |
| Germany | - | - | - | 0% | 2026-09-22 15:51 |
ODBear Studios
Więcej gier tego studia
ODBear Studios
Więcej gier tego wydawcy
Popularne tytuły o zbliżonych gatunkach i cechach.
Podobne gry
Welcome to the GameWelcome to the Game to mrożąca krew w żyłach gra z gatunku horror/puzzle, która przenosi Cię do ★ 2.3KJun 15, 2016
Rage WarsPrzygotuj się na PIERWSZĄ W HISTORII strzelankę opartą na Rage Comics! Rage Wars to dopracowana ★ 1.9KNov 17, 2016
Beast Battle SimulatorBeast Battle Simulator to piaskowa gra typu battle-simulation oparta na fizyce, w której występu★ 1.2KFeb 22, 2018
X-BladesW X-Blades gracz wciela się w urzekającą bohaterkę Ayumi, która przetrwa zapierający dech w pier★ 1KApr 30, 2009
Vampire: The Masquerade - RedemptionŻyjąc w Świecie Mroku, musisz stawić czoła serii brutalnych konfrontacji ze swoim nemezis, Vukod★ 964Apr 18, 2017
Za darmoArt of War: Red TidesArt of War: Red Tides to uczciwa strategiczna gra wieloosobowa, która pozwala różnym zespołom na★ 706Dec 22, 2016
Darkness AssaultLiczba osób zaginionych w mieście wzrosła. Ludzie mówią o eksperymentach na ludziach. Teraz tylk★ 579Feb 6, 2015
SWAT 3: Tactical Game of the Year EditionBezkompromisowy obowiązek, honor i męstwo.★ 350Apr 18, 2017Dobrze oceniane alternatywy dostępne obecnie w niższej cenie.
Tańsze alternatywy
Stick Fight: The GameStick Fight to oparta na fizyce bijatyka do gry lokalnej lub online, w której walczysz jako kult★ 100KSep 28, 2017
-95%Watch_Dogs® 2Witaj w San Francisco. Wciel się w Marcusa, genialnego młodego hakera, i dołącz do najbardziej z★ 95.7KNov 28, 2016
-90%House FlipperHouse Flipper to wyjątkowa szansa, aby zostać jednoosobową ekipą remontową. Kupuj, naprawiaj i p★ 92.4KMay 17, 2018
MirrorTo gra łącząca mechanikę match-3, elementy GALGAME oraz piękne postacie. Aby dowiedzieć się o ni★ 73.2KApr 19, 2018
-80%FTL: Faster Than LightTa „symulator statku kosmicznego typu roguelike” pozwala zabrać swój statek i załogę w przygodę ★ 62.8KSep 14, 2012
-90%Hitman: Absolution™Legendarny płatny zabójca powraca! Zdradzony przez Agencję i ścigany przez policję, Agent 47 pró★ 49.7KNov 19, 2012
-80%Torchlight IIPrzygoda trwa w Torchlight II! To gra Action RPG pełna epickich bitew, obfitych skarbów i w pełn★ 33.1KSep 20, 2012
-80%For The KingFor The King to strategiczna gra RPG, która łączy elementy gier stołowych i roguelike w wymagają★ 31.1KApr 19, 2018Szybkie odpowiedzi
Najczęstsze pytania
Ile kosztuje Final Theosis?
Final Theosis ma obecnie cenę: 17,99 zł. Cena może różnić się zależnie od regionu i sklepu.
Na jakich platformach działa Final Theosis?
Final Theosis obsługuje: windows.
Kto stworzył i wydał Final Theosis?
Final Theosis został stworzony przez ODBear Studios, a wydawcą jest ODBear Studios.
Czy są dostępne zewnętrzne oferty marketplace dla Final Theosis?
Tak. Dla Final Theosis są dostępne oferty marketplace: 5; najniższa zapisana oferta zaczyna się od ≈ 18,92 zł.
