Steam App 306950
Heroes & Legends: Conquerors of Kolhar
Wyposaż swoją grupę czarodziejów, wojowników i zabójców w spersonalizowaną broń oraz pancerze dzięki rozbudowanemu systemowi rzemiosła, a następnie poprowadź ich do walki z legionami śmiertelnych wrogów. Powstrzymaj starożytną przepowiednię w tej dynamicznej strategii RPG!
Sklepy zewnętrzne
Oferty marketplace
Oferty zewnętrznych marketplace mogą zawierać linki afiliacyjne. Przed zakupem sprawdź typ produktu i region aktywacji.
O grze
Wyposaż swoją grupę czarodziejów, wojowników i zabójców w spersonalizowaną broń oraz pancerze stworzone dzięki rozbudowanemu systemowi rzemiosła, a następnie poprowadź ich do walki z legionami śmiertelnych wrogów. Zarządzaj taktyką walki, używaj lodu i ognia przeciwko przeciwnikom i unicestwiaj ich w chmurze iskier za pomocą magicznych artefaktów. W miarę eksploracji i zdobywania doświadczenia będziesz odblokowywać coraz trudniejsze scenariusze i potężniejsze umiejętności specjalne, a po drodze poznasz wielu nowych przyjaciół i wrogów w tej urzekającej opowieści, która zaprze ci dech w piersiach aż do samego końca.
Dzięki ogromnemu bogactwu stworzeń do walki oraz dziesiątkom unikalnych mocy, które pozwolą ci zatruć, spetryfikować lub unicestwić wrogów, Heroes and Legends: Conquerors of Kolhar zaprasza cię do przeżycia przygody życia.
Gra zawiera również przepiękny Bestiariusz z 51 potworami z gry oraz zestaw 10 nadających się do druku kart kolekcjonerskich!
Kluczowe cechy:
• Epickie połączenie fantasy RPG i strategii• Zarządzanie drużyną pięciu potężnych bohaterów
• Walka o chwałę w misjach fabularnych i losowych przygodach
• Tworzenie własnej, spersonalizowanej broni i pancerzy
• Ponad 100 krwiożerczych potworów do pokonania
• Dziesiątki dostępnych mocy i umiejętności specjalnych
Dane regionalne
Ceny
| Kraj | Waluta | Cena początkowa | Cena końcowa | Zniżka | Aktualizacja |
|---|---|---|---|---|---|
| Poland | PLN | 35,99 zł | 0% | 2026-09-16 08:13 | |
| United Kingdom | GBP | £6.99 | 0% | 2026-09-16 08:13 | |
| United States | USD | $9.99 | 0% | 2026-09-16 08:13 | |
| Germany | EUR | 9,99€ | 0% | 2026-09-16 08:13 | |
| France | EUR | 9,99€ | 0% | 2026-09-16 08:13 | |
| Czech Republic | EUR | 9,99€ | 0% | 2026-09-16 08:13 | |
| Slovakia | EUR | 9,99€ | 0% | 2026-09-16 08:13 | |
| Turkey | USD | $9.99 USD | 0% | 2026-09-16 08:13 | |
| Argentina | USD | $9.99 USD | 0% | 2026-09-16 08:13 | |
| Canada | CAD | CDN$ 10.99 | 0% | 2026-09-16 08:13 | |
| Australia | AUD | A$ 14.50 | 0% | 2026-09-16 08:13 | |
| Brazil | BRL | R$ 19,99 | 0% | 2026-09-16 08:13 | |
| China | CNY | ¥ 36.00 | 0% | 2026-09-16 08:13 | |
| Mexico | MXN | Mex$ 109.99 | 0% | 2026-09-16 08:13 | |
| Ukraine | UAH | 169₴ | 0% | 2026-09-16 08:13 | |
| India | INR | ₹ 369 | 0% | 2026-09-16 08:13 | |
| Japan | JPY | ¥ 980 | 0% | 2026-09-16 08:13 | |
| South Korea | KRW | ₩ 10,500 | 0% | 2026-09-16 08:13 |
Cuve Games
Więcej gier tego studia
Phoenix Online Publishing
Więcej gier tego wydawcy
The Last Door: Season 2 - Collector's EditionW 2. sezonie The Last Door poszukiwania zaginionego klienta wciągną psychiatry Johna Wakefielda ★ 812Mar 29, 2016
Cognition: An Erica Reed ThrillerAgentka FBI Erica Reed posiada niezwykły talent: potrafi widzieć przeszłość i odtwarzać przebieg★ 378Sep 19, 2013
Morningstar: Descent to DeadrockPo awaryjnym lądowaniu na opuszczonej, obcej planecie, rutynowe zlecenie Powella zamienia się w ★ 282Feb 17, 2015
Moebius: Empire RisingMoebius: Empire Rising to współczesna przygodówka, która łączy klasyczne zagadki typu point-and-★ 163Apr 15, 2014
Tick's TalesTick musi udowodnić swoją wartość, aby wyciągnąć legendarny Miecz Blergh ze skały, jeśli chce zdJun 9, 2016
Supreme League of Patriots - Episode 3: Ice Cold in EllisJako oficjalny superbohater Manhattanu, The Purple Patriot wciąż szuka swojej szansy na wielką sJan 29, 2015
Supreme League of Patriots - Episode 2: Patriot FramesW drugim numerze przemiana Kyle'a w Purple Patriota postępuje nieubłaganie, a on sam odkrywa w sJan 29, 2015
Cornerstone: The Song of TyrimMinęły tygodnie, odkąd ktokolwiek widział wikingów z wioski Borja, a młody Tyrim jest zdeterminoApr 26, 2016Popularne tytuły o zbliżonych gatunkach i cechach.
Podobne gry
TerrariaKop, walcz, eksploruj, buduj! W tej pełnej akcji przygodowej grze nic nie jest niemożliwe. Dostę★ 1.2MMay 16, 2011
The Witcher 3: Wild HuntWcielasz się w Geralta z Rivii, najemnego pogromcę potworów. Przed Tobą rozciąga się targany woj★ 833.4KMay 18, 2015
Dying LightAkcja survival z widokiem pierwszoosobowym osadzona w postapokaliptycznym otwartym świecie opano★ 378.3KJan 26, 2015
Don't Starve TogetherWalcz, uprawiaj rolę, buduj i eksploruj wspólnie w samodzielnym, wieloosobowym rozszerzeniu do b★ 376.3KApr 21, 2016
Project ZomboidProject Zomboid to szczytowe doświadczenie survivalu w świecie zombie. Samotnie lub w trybie wie★ 365.2KNov 8, 2013
UndertaleUNDERTALE! Gra RPG, w której nie musisz nikogo zabijać.★ 308.4KSep 15, 2015
Fallout 4Od nagrodzonych twórców Starfield i The Elder Scrolls V: Skyrim ze studia Bethesda Game Studios ★ 290.6KNov 9, 2015
Mount & Blade II: BannerlordStrategiczna gra RPG akcji. Stwórz postać, zajmij się dyplomacją, rzemiosłem, handlem i podbijaj★ 230.6KOct 25, 2022Dobrze oceniane alternatywy dostępne obecnie w niższej cenie.
Tańsze alternatywy
Geometry DashSkacz i lataj przez niebezpieczeństwa w tej rytmicznej platformówce akcji!★ 596.7KDec 22, 2014
-70%Human Fall FlatHuman Fall Flat to zabawna, lekka platformówka osadzona w unoszących się krainach snów, w którą ★ 175KJul 22, 2016
Plants vs. Zombies GOTY EditionZombiezy atakują Twój dom, a jedyną obroną jest arsenał roślin! Uzbrojeni w całą gromadę kosmicz★ 143.6KMay 5, 2009
-90%Borderlands 3Powraca oryginalny shooter-looter, oferujący miliardy sztuk broni i przygodę pełną chaosu! Przeb★ 127.9KMar 13, 2020
My Summer CarMy Summer Car to ostateczny symulator posiadania, budowania, naprawiania, tuningu, konserwacji s★ 108.7KJan 8, 2025
Stick Fight: The GameStick Fight to oparta na fizyce bijatyka do gry lokalnej lub online, w której walczysz jako kult★ 100KSep 28, 2017
-95%Watch_Dogs® 2Witaj w San Francisco. Wciel się w Marcusa, genialnego młodego hakera, i dołącz do najbardziej z★ 95.7KNov 28, 2016
-90%House FlipperHouse Flipper to wyjątkowa szansa, aby zostać jednoosobową ekipą remontową. Kupuj, naprawiaj i p★ 92.4KMay 17, 2018Szybkie odpowiedzi
Najczęstsze pytania
Ile kosztuje Heroes & Legends: Conquerors of Kolhar?
Heroes & Legends: Conquerors of Kolhar ma obecnie cenę: 35,99 zł. Cena może różnić się zależnie od regionu i sklepu.
Na jakich platformach działa Heroes & Legends: Conquerors of Kolhar?
Heroes & Legends: Conquerors of Kolhar obsługuje: windows, mac, linux.
Kto stworzył i wydał Heroes & Legends: Conquerors of Kolhar?
Heroes & Legends: Conquerors of Kolhar został stworzony przez Cuve Games, a wydawcą jest Phoenix Online Publishing.
Czy są dostępne zewnętrzne oferty marketplace dla Heroes & Legends: Conquerors of Kolhar?
Tak. Dla Heroes & Legends: Conquerors of Kolhar są dostępne oferty marketplace: 6; najniższa zapisana oferta zaczyna się od ≈ 1,63 zł.
