Steam App 314160
Microsoft Flight Simulator X: Steam Edition
Wzbij się w przestworza w ulubionym symulatorze lotu na świecie! Wielokrotnie nagradzany Microsoft Flight Simulator X trafia na Steam po raz pierwszy. Startuj z dowolnego miejsca na świecie, latając jednymi z najbardziej kultowych maszyn do dowolnego z 24 000 celów.
Sklepy zewnętrzne
Oferty marketplace
Oferty zewnętrznych marketplace mogą zawierać linki afiliacyjne. Przed zakupem sprawdź typ produktu i region aktywacji.
O grze
Wielokrotnie nagradzany Microsoft Flight Simulator X trafia na Steam po raz pierwszy. Startuj z dowolnego miejsca na świecie, latając jednymi z najbardziej kultowych maszyn do dowolnego z 24 000 celów. Microsoft Flight Simulator X Steam Edition posiada zaktualizowany tryb wieloosobowy oraz wsparcie dla systemu Windows 8.1.
Przejmij kontrolę nad takimi maszynami jak jumbo jet 747, F/A-18 Hornet, P-51D Mustang, śmigłowiec EH-101 i innymi – znajdzie się samolot dla każdego rodzaju lotu i przygody. Wybierz miejsce startu, ustaw godzinę, porę roku i pogodę. Wzbij się w powietrze z jednego z ponad 24 000 lotnisk i odkryj świat lotniczego piękna, który zachwycił miliony fanów lotnictwa na całym świecie.
FSX Steam Edition oferuje graczom połączony świat, w którym mogą wybrać swoją rolę – od kontrolera ruchu lotniczego po pilota lub kopilota. Tryb wyścigowy pozwala rywalizować z przyjaciółmi w czterech rodzajach wyścigów, w tym na trasach Red Bull Air Race, na nieograniczonej trasie Reno National Championship, a także w wyścigach cross-country, na trasach szybowcowych oraz na trasach fikcyjnych, takich jak Hoop i Jet Canyon. Sprawdź swoje umiejętności na trzech poziomach trudności, od prostych wyścigów między pylonami po niezwykle wymagające trasy w różnych warunkach pogodowych.
Z ponad 80 misjami sprawdź swoje umiejętności, aby zdobywać nagrody. Spróbuj swoich sił w misjach Search and Rescue, Test Pilot, Carrier Operations i wielu innych. Śledź swoje postępy w każdej misji i podnoś poziom umiejętności, aż będziesz gotowy na kolejne wyzwania.
FSX Steam Edition umożliwia pilotom latanie maszynami swoich marzeń – od wodnosamolotu De Havilland DHC-2 Beaver i Grumman G-21A Goose, po ultralekki AirCreation 582SL i Maule M7 Orion na kołach lub nartach. Powiększaj swoją kolekcję maszyn i zwiększaj realizm swojego świata dzięki dodatkom FSX Add-ons.
Dodanie sterowanych przez AI łączników (jetways), samochodów paliwowych i ruchomych wózków bagażowych dodaje dodatkowego realizmu podczas lotów na zatłoczonych lotniskach.
Niezależnie od tego, czy chcesz rzucić wyzwanie przyjaciołom w emocjonującym wyścigu, czy po prostu podziwiać widoki, FSX Steam Edition zanurzy Cię w dynamicznym, żyjącym świecie, który przenosi realistyczne doświadczenie latania prosto do Twojego domu.
Rozmiar pobierania: 16.4GB
UWAGA
Microsoft Flight Simulator X: Steam Edition (FSX: Steam Edition) jest funkcjonalnie podobny do pudełkowej wersji Microsoft Flight Simulator X (MSFSX). Ściśle współpracowaliśmy z zewnętrznymi deweloperami, aby upewnić się, że oba produkty mogą działać obok siebie, jednak ze względu na szeroką gamę produktów dodatkowych dostępnych dla MSFSX, nie możemy zagwarantować, że Twoja istniejąca zawartość będzie działać z Microsoft Flight Simulator X Steam Edition.
Flight Simulator X Software Development Kit (SDK) nie jest dołączony do FSX: Steam Edition.
Jeśli masz już zainstalowany MSFSX na swoim komputerze i obawiasz się uruchamiania obu gier obok siebie, możesz rozważyć zainstalowanie FSX: Steam Edition na osobnym komputerze.
Jeśli masz już zainstalowany MSFSX i dodatki, będą one dostępne wyłącznie poprzez Twoją istniejącą instalację. Nie zostaną one powielone w oryginalnej edycji i edycji Steam symulatora.
Zawarte samoloty
- Augusta Westland EH101 (Helikopter)
- Airbus A321
- AirCreation 582L Trike Ultralight
- Beechcraft Baron 58
- Beechcraft King Air 350
- Bell 206B JetRanger (Helikopter)
- Boeing 737-800
- Boeing 747-400
- Boeing F/A-18
- Bombardier CRJ700
- Bombardier LearJet 45
- Cessna C172SP Skyhawk
- Cessna C208B Grand Caravan
- De Havilland DHC-2 Beaver
- DG Flugzeugbau DG-808S
- Douglas DC3
- Extra 300S
- Gumman G21A Goose
- Maule M7 Orion
- Maule M7 Orion (na nartach)
- Mooney Bravo
- North American P-51D Mustang
- Piper J-3 Cub
- Robinson R22 Beta II (Helikopter)
Dane regionalne
Ceny
| Kraj | Waluta | Cena początkowa | Cena końcowa | Zniżka | Aktualizacja |
|---|---|---|---|---|---|
| Poland | PLN | 89,99 zł | 0% | 2026-07-22 13:08 | |
| United Kingdom | GBP | £19.99 | 0% | 2026-07-22 13:08 | |
| United States | USD | $24.99 | 0% | 2026-07-22 13:08 | |
| Germany | EUR | 24,99€ | 0% | 2026-07-22 13:08 | |
| France | EUR | 24,99€ | 0% | 2026-07-22 13:08 | |
| Czech Republic | EUR | 24,99€ | 0% | 2026-07-22 13:08 | |
| Slovakia | EUR | 24,99€ | 0% | 2026-07-22 13:08 | |
| Turkey | USD | $24.99 USD | 0% | 2026-07-22 13:08 | |
| Argentina | USD | $24.99 USD | 0% | 2026-07-22 13:08 | |
| Canada | CAD | CDN$ 27.99 | 0% | 2026-07-22 13:08 | |
| Australia | AUD | A$ 35.95 | 0% | 2026-07-22 13:08 | |
| Brazil | BRL | R$ 45,99 | 0% | 2026-07-22 13:08 | |
| China | CNY | ¥ 78.00 | 0% | 2026-07-22 13:08 | |
| Mexico | MXN | Mex$ 225.99 | 0% | 2026-07-22 13:08 | |
| Ukraine | UAH | 329₴ | 0% | 2026-07-22 13:08 | |
| India | INR | ₹ 619 | 0% | 2026-07-22 13:08 | |
| Japan | JPY | ¥ 2,480 | 0% | 2026-07-22 13:08 | |
| South Korea | KRW | ₩ 27,000 | 0% | 2026-07-22 13:08 |
Xbox Game Studios
Więcej gier tego wydawcy
Dust: An Elysian TailZanurz się w przepięknym, ręcznie malowanym świecie w poszukiwaniu własnej tożsamości. Jako taje★ 14.2KMay 24, 2013
PsychonautsPsychiczna odyseja przez umysły wyrzutków, potworów i szaleńców. Ta klasyczna platformówka akcji★ 12.2KOct 11, 2006
Broken AgePrzyjazna dla całej rodziny, ręcznie animowana przygodówka pełna zagadek z gwiazdorską obsadą, w★ 4.6KJan 28, 2014
Costume QuestHalloweenowa przygoda od Double Fine Productions autorstwa Tima Schafera.★ 2.6KOct 14, 2011
Max: The Curse of BrotherhoodMax: The Curse of Brotherhood to filmowa przygoda pełna dynamicznej platformówki i kreatywnego r★ 1.5KMay 21, 2014
Iron BrigadeDołącz do Mobile Trench Brigade i chroń ludzkość przed złowrogim zagrożeniem Monovision!★ 896Aug 13, 2012
KalimbaSkacz, przełączaj się i lataj przez oszałamiające podziemne zagadki w tej zachwycającej nowej pr★ 645Apr 22, 2015
Hack 'n' SlashHack 'n' Slash to gra logiczna gra akcji o hakowaniu – przeprogramowuj właściwości obiektów, prz★ 534Sep 9, 2014Dobrze oceniane alternatywy dostępne obecnie w niższej cenie.
Tańsze alternatywy
TerrariaKop, walcz, eksploruj, buduj! W tej pełnej akcji przygodowej grze nic nie jest niemożliwe. Dostę★ 1.2MMay 16, 2011
-50%Garry's ModGarry's Mod to piaskownica fizyczna. Nie ma tu z góry określonych celów ani zadań. Dajemy Ci nar★ 1.1MNov 29, 2006
-80%The Witcher 3: Wild HuntWcielasz się w Geralta z Rivii, najemnego pogromcę potworów. Przed Tobą rozciąga się targany woj★ 824.1KMay 18, 2015
Euro Truck Simulator 2Podróżuj po Europie jako król szos – kierowca ciężarówki dostarczający ważne ładunki na imponują★ 775.4KOct 12, 2012
Geometry DashSkacz i lataj przez niebezpieczeństwa w tej rytmicznej platformówce akcji!★ 578.3KDec 22, 2014
The Binding of Isaac: RebirthThe Binding of Isaac: Rebirth to losery generowana proceduralnie strzelanka action RPG z silnymi★ 392.2KNov 4, 2014
Portal 2Program "Perpetual Testing Initiative" został rozszerzony, aby umożliwić projektowanie★ 387.8KApr 18, 2011
-80%Dying LightAkcja survival z widokiem pierwszoosobowym osadzona w postapokaliptycznym otwartym świecie opano★ 375.3KJan 26, 2015Szybkie odpowiedzi
Najczęstsze pytania
Ile kosztuje Microsoft Flight Simulator X: Steam Edition?
Microsoft Flight Simulator X: Steam Edition ma obecnie cenę: 89,99 zł. Cena może różnić się zależnie od regionu i sklepu.
Na jakich platformach działa Microsoft Flight Simulator X: Steam Edition?
Microsoft Flight Simulator X: Steam Edition obsługuje: windows.
Kto stworzył i wydał Microsoft Flight Simulator X: Steam Edition?
Microsoft Flight Simulator X: Steam Edition został stworzony przez Microsoft Game Studios, a wydawcą jest Xbox Game Studios.
Czy są dostępne zewnętrzne oferty marketplace dla Microsoft Flight Simulator X: Steam Edition?
Tak. Dla Microsoft Flight Simulator X: Steam Edition są dostępne oferty marketplace: 6; najniższa zapisana oferta zaczyna się od ≈ 124,61 zł.