Steam App 366970

Mighty Switch Force! Hyper Drive Edition

Wkrocz do mechanicznego świata pełnego przemian kształtów i zmian wymiarów w nagradzanej, pełnej adrenaliny platformówce logicznej Mighty Switch Force! Hyper Drive Edition i powstrzymaj falę przestępczości.

AkcjaNiezależneJeden graczOsiągnięcia SteamPełna obsługa kontroleraKarty kolekcjonerskie Steam
Twoja ocena
0.0/5 · 0 ocen użytkowników

O grze

Kosmiczni łobuziaki uciekły z aresztu i sieją spustoszenie na całej Planecie Land! Dowództwo wzywa cybernetyczną strażniczkę pokoju, Patricię Wagon, aby doprowadziła tych buntowników przed oblicze sprawiedliwości. Dzięki pomocy korporala Gendarmora i jej niezawodnej wiatrówki, nie ma wyzwania, któremu nie mogłaby sprostać. Gdy sytuacja staje się krytyczna, Wagon aktywuje syrenę w swoim hełmie, zmieniając otaczający ją świat. Wkrocz do mechanicznego świata pełnego przemian kształtów i zmian wymiarów w Mighty Switch Force! Hyper Drive Edition i powstrzymaj falę przestępczości.

Dane regionalne

Ceny

KrajWalutaCena początkowaCena końcowaZniżkaAktualizacja
PolandPLN35,99 zł0%2026-09-16 22:05
TurkeyUSD$5.79 USD0%2026-09-16 22:05
ArgentinaUSD$5.79 USD0%2026-09-16 22:05
United KingdomGBP£6.990%2026-09-16 22:05
United StatesUSD$9.990%2026-09-16 22:05
GermanyEUR9,99€0%2026-09-16 22:05
FranceEUR9,99€0%2026-09-16 22:05
Czech RepublicEUR9,99€0%2026-09-16 22:05
SlovakiaEUR9,99€0%2026-09-16 22:05
CanadaCADCDN$ 10.990%2026-09-16 22:05
AustraliaAUDA$ 14.500%2026-09-16 22:05
BrazilBRLR$ 19,990%2026-09-16 22:05
ChinaCNY¥ 36.000%2026-09-16 22:05
MexicoMXNMex$ 109.990%2026-09-16 22:05
UkraineUAH169₴0%2026-09-16 22:05
IndiaINR₹ 3690%2026-09-16 22:05
JapanJPY¥ 9800%2026-09-16 22:05
South KoreaKRW₩ 10,5000%2026-09-16 22:05

WayForward

Więcej gier tego studia

Zobacz wszystkie

WayForward

Więcej gier tego wydawcy

Zobacz wszystkie

Dobrze oceniane alternatywy dostępne obecnie w niższej cenie.

Tańsze alternatywy

Zobacz wszystkie

Szybkie odpowiedzi

Najczęstsze pytania

Ile kosztuje Mighty Switch Force! Hyper Drive Edition?

Mighty Switch Force! Hyper Drive Edition ma obecnie cenę: 35,99 zł. Cena może różnić się zależnie od regionu i sklepu.

Na jakich platformach działa Mighty Switch Force! Hyper Drive Edition?

Mighty Switch Force! Hyper Drive Edition obsługuje: windows.

Kto stworzył i wydał Mighty Switch Force! Hyper Drive Edition?

Mighty Switch Force! Hyper Drive Edition został stworzony przez WayForward, a wydawcą jest WayForward.

Czy są dostępne zewnętrzne oferty marketplace dla Mighty Switch Force! Hyper Drive Edition?

Aktualnie nie ma zapisanych ofert marketplace dla Mighty Switch Force! Hyper Drive Edition. Sprawdź ponownie po odświeżeniu cache ofert.

Odkryj unikalne połączenie gry logicznej i dynamicznej platformówki w Mighty Switch Force! Hyper Drive Edition, gdzie zmiana wymiarów jest kluczem do zwycięstwa.