Steam App 223430
Miner Wars 2081
Dowodź zaawansowanym statkiem górniczym w w pełni zniszczalnym otwartym świecie!
Sklepy zewnętrzne
Oferty marketplace
Oferty zewnętrznych marketplace mogą zawierać linki afiliacyjne. Przed zakupem sprawdź typ produktu i region aktywacji.
KINGUINMiner Wars 2081 PC Steam CD KeySuper GamesAktualizacja: 2026-09-26 10:39
≈ 3,10 złRegion freeDostępne: 3
Zobacz ofertęKINGUINMiner Wars 2081 PC Steam CD KeyKingCodesAktualizacja: 2026-09-26 10:39
≈ 3,10 złRegion freeDostępne: 3
Zobacz ofertęKINGUINMiner Wars 2081 PC Steam CD KeyMGG StudioAktualizacja: 2026-09-26 10:39
≈ 4,00 złRegion freeDostępne: 1
Zobacz ofertęKINGUINMiner Wars 2081 PC Steam CD KeyDigital Distribution HubAktualizacja: 2026-09-26 10:39
≈ 4,04 złRegion freeDostępne: 3
Zobacz ofertęKINGUINMiner Wars 2081 PC Steam CD KeySteampunk GamesAktualizacja: 2026-09-26 10:39
≈ 7,35 złRegion freeDostępne: 8
Zobacz ofertęKINGUINMiner Wars 2081 PC Steam CD KeyImmanitas Entertainment Aktualizacja: 2026-09-26 10:39
≈ 19,09 złRegion freeDostępne: 10
Zobacz ofertęO grze
Miner Wars 2081 to symulator kosmicznej strzelanki akcji typu survival z mechaniką 6DOF, osadzony w roku 2081, dziesięć lat po zniszczeniu wszystkich obiektów planetarnych w Układzie Słonecznym.
Dowodzisz zaawansowanym statkiem górniczym w w pełni zniszczalnym otwartym świecie, który zachowuje swoją ciągłość podczas wykonywania misji lub gry online z innymi graczami. Realizm i przetrwanie to kluczowe aspekty rozgrywki. Zarządzanie ekwipunkiem oraz zasobami, takimi jak paliwo, amunicja, tlen, ruda i broń, ma ogromne znaczenie, gdy otaczają Cię dziesiątki walczących ze sobą frakcji.
Rozgrywka napędzana jest przez epicką historię i oferuje wybór między trybem dla pojedynczego gracza, kooperacją a wieloosobowym trybem death-match.
Fabuła wprowadzi Cię w wiele rodzajów misji: ratunkowych, eksploracyjnych, zemsty, obrony bazy, kradzieży, transportu, skradania się, typu „znajdź i zniszcz”, czystego wydobycia, wyścigów lub po prostu latania i niszczenia wszystkiego, co napotkasz.
Dowodzisz zaawansowanym statkiem górniczym w w pełni zniszczalnym otwartym świecie, który zachowuje swoją ciągłość podczas wykonywania misji lub gry online z innymi graczami. Realizm i przetrwanie to kluczowe aspekty rozgrywki. Zarządzanie ekwipunkiem oraz zasobami, takimi jak paliwo, amunicja, tlen, ruda i broń, ma ogromne znaczenie, gdy otaczają Cię dziesiątki walczących ze sobą frakcji.
Rozgrywka napędzana jest przez epicką historię i oferuje wybór między trybem dla pojedynczego gracza, kooperacją a wieloosobowym trybem death-match.
Fabuła wprowadzi Cię w wiele rodzajów misji: ratunkowych, eksploracyjnych, zemsty, obrony bazy, kradzieży, transportu, skradania się, typu „znajdź i zniszcz”, czystego wydobycia, wyścigów lub po prostu latania i niszczenia wszystkiego, co napotkasz.
Otwarty świat
- W pełni zniszczalny i trwały (kop w asteroidach, niszcz stacje kosmiczne...)
- Płynne przejścia między środowiskiem zewnętrznym a wewnętrznym
- Podróżowanie po całym Układzie Słonecznym (miliardy sektorów)
Intuicyjne sterowanie
- 6DOF – sześć stopni swobody
- Gra oparta na umiejętnościach
- Szybka, pełna adrenaliny akcja
- Obsługa joysticków
Bogata rozgrywka
- Kampania fabularna – 31 epickich misji
- Górnictwo i eksploracja – gracze są zachęcani do odkrywania i wydobycia
- Handel i łupienie
- 50 rodzajów broni, pancerzy, leków, narzędzi...
- 22 statki graczy
- Rozgrywka w stylu RPG / Survival
Tryb wieloosobowy
- Kooperacja do 16 graczy
- Death-match do 16 graczy
Survival i sandbox
- Frakcje (Fourth Reich, Euro-American Confederation, Chiny…)
- Oddana społeczność, która sfinansowała rozwój gry
- Edytor w grze i dwa darmowe dodatki: Cheats oraz 2.5D Experiment
Dane regionalne
Ceny
| Kraj | Waluta | Cena początkowa | Cena końcowa | Zniżka | Aktualizacja |
|---|---|---|---|---|---|
| Poland | PLN | 17,99 zł | 0% | 2026-09-25 17:20 | |
| Turkey | USD | $2.89 USD | 0% | 2026-09-25 17:20 | |
| United Kingdom | GBP | £3.69 | 0% | 2026-09-25 17:20 | |
| Germany | EUR | 4,25€ | 0% | 2026-09-25 17:20 | |
| France | EUR | 4,25€ | 0% | 2026-09-25 17:20 | |
| Czech Republic | EUR | 4,25€ | 0% | 2026-09-25 17:20 | |
| Slovakia | EUR | 4,25€ | 0% | 2026-09-25 17:20 | |
| United States | USD | $4.99 | 0% | 2026-09-25 17:20 | |
| Argentina | USD | $4.99 USD | 0% | 2026-09-25 17:20 | |
| Canada | CAD | CDN$ 6.85 | 0% | 2026-09-25 17:20 | |
| Australia | AUD | A$ 7.50 | 0% | 2026-09-25 17:20 | |
| Brazil | BRL | R$ 19,49 | 0% | 2026-09-25 17:20 | |
| China | CNY | ¥ 35.00 | 0% | 2026-09-25 17:20 | |
| Mexico | MXN | Mex$ 89.99 | 0% | 2026-09-25 17:20 | |
| Ukraine | UAH | 210₴ | 0% | 2026-09-25 17:20 | |
| India | INR | ₹ 449 | 0% | 2026-09-25 17:20 | |
| Japan | JPY | ¥ 785 | 0% | 2026-09-25 17:20 | |
| South Korea | KRW | ₩ 7,200 | 0% | 2026-09-25 17:20 |
Dobrze oceniane alternatywy dostępne obecnie w niższej cenie.
Tańsze alternatywy
Stick Fight: The GameStick Fight to oparta na fizyce bijatyka do gry lokalnej lub online, w której walczysz jako kult★ 100KSep 28, 2017
-95%Watch_Dogs® 2Witaj w San Francisco. Wciel się w Marcusa, genialnego młodego hakera, i dołącz do najbardziej z★ 95.7KNov 28, 2016
-90%House FlipperHouse Flipper to wyjątkowa szansa, aby zostać jednoosobową ekipą remontową. Kupuj, naprawiaj i p★ 92.4KMay 17, 2018
MirrorTo gra łącząca mechanikę match-3, elementy GALGAME oraz piękne postacie. Aby dowiedzieć się o ni★ 73.2KApr 19, 2018
-80%FTL: Faster Than LightTa „symulator statku kosmicznego typu roguelike” pozwala zabrać swój statek i załogę w przygodę ★ 62.8KSep 14, 2012
-90%Hitman: Absolution™Legendarny płatny zabójca powraca! Zdradzony przez Agencję i ścigany przez policję, Agent 47 pró★ 49.7KNov 19, 2012
-80%Torchlight IIPrzygoda trwa w Torchlight II! To gra Action RPG pełna epickich bitew, obfitych skarbów i w pełn★ 33.1KSep 20, 2012
-80%For The KingFor The King to strategiczna gra RPG, która łączy elementy gier stołowych i roguelike w wymagają★ 31.1KApr 19, 2018Szybkie odpowiedzi
Najczęstsze pytania
Ile kosztuje Miner Wars 2081?
Miner Wars 2081 ma obecnie cenę: 17,99 zł. Cena może różnić się zależnie od regionu i sklepu.
Na jakich platformach działa Miner Wars 2081?
Miner Wars 2081 obsługuje: windows.
Kto stworzył i wydał Miner Wars 2081?
Miner Wars 2081 został stworzony przez Keen Software House, a wydawcą jest Keen Software House.
Czy są dostępne zewnętrzne oferty marketplace dla Miner Wars 2081?
Tak. Dla Miner Wars 2081 są dostępne oferty marketplace: 6; najniższa zapisana oferta zaczyna się od ≈ 3,10 zł.