Steam App 254440
Pool Nation
Zagraj w POOL NATION i daj się oczarować naszymi bilami, zachwycić naklejkom i bez wstydu zakochać się w naszych kijach. Dołącz do nas i po prostu baw się dobrze, grając w bilard!! OSTRZEŻENIE: zawiera uzależniającą zawartość!! Pool Nation z integracją WORKSHOP jest JUŻ DOSTĘPNE w naszym szalonym trybie Box Of Tricks (dostępnym teraz)!
Sklepy zewnętrzne
Oferty marketplace
Oferty zewnętrznych marketplace mogą zawierać linki afiliacyjne. Przed zakupem sprawdź typ produktu i region aktywacji.
O grze
Pool Nation z integracją WORKSHOP jest JUŻ DOSTĘPNE w naszym szalonym trybie the Box Of Tricks (dostępnym teraz)! Ale nie obawiaj się, Pool Nation to nie tylko trick-shoty – to poważny symulator bilarda. Sercem gry jest nasz światowej sławy silnik fizyczny; bile zachowują się dokładnie tak, jak w prawdziwym świecie. Chcesz zagrać z wyłączoną asystą celowania? Śmiało – graj w Pool Nation po swojemu!
Czeka na Ciebie jedenaście uzależniających trybów gry, w tym pompujący adrenalinę tryb Endurance, rozbudowane tryby kariery oraz siedem ekscytujących trybów online, w tym nowy Speed Pool! Nie zapominajmy o the Box of Tricks, który wkrótce pojawi się na Steam, dając Ci możliwość wyobrażenia sobie, budowania i dzielenia się ze światem najbardziej niesamowitymi trick-shotami. Wykorzystując różnorodne obiekty, w tym rampy, groty, pętle i pasy przyspieszające, Box of Tricks ogranicza jedynie Twoja wyobraźnia.
W Pool Nation rozgrywka jest najważniejsza! Online lub offline, łatwość sterowania pozwala na wykonywanie uderzeń, o których nie śmiałbyś marzyć w prawdziwym świecie. Bile zachowują się dokładnie tak, jak powinny, a Ty możesz wykorzystać otoczenie stołu, aby tworzyć niewiarygodne trick-shoty i oglądać je w super zwolnionym tempie.
Grafika jest równie błyszcząca i doskonała pod względem pikseli co fizyka. Gra oferuje piękne lokalizacje, oszałamiające krajobrazy, przyciągające wzrok wnętrza, możliwość zmiany pory dnia oraz personalizację rozgrywki dzięki ogromnej gamie bil, kijów i naklejek na stół, co pozwala stworzyć idealne środowisko do gry. Każdy detal został dopracowany – od super szczegółowego sukna i odkształcających się band, po chmury kredowego pyłu spod końcówki kija.
Pool Nation – bilardowa gra społeczności!
Dane regionalne
Ceny
| Kraj | Waluta | Cena początkowa | Cena końcowa | Zniżka | Aktualizacja |
|---|---|---|---|---|---|
| Poland | - | - | - | 0% | 2026-09-26 14:30 |
| United States | USD | $6.99 | 0% | 2026-09-26 14:30 | |
| Germany | - | - | - | 0% | 2026-09-26 14:30 |
| France | - | - | - | 0% | 2026-09-26 14:30 |
| United Kingdom | - | - | - | 0% | 2026-09-26 14:30 |
| Czech Republic | - | - | - | 0% | 2026-09-26 14:30 |
| Slovakia | - | - | - | 0% | 2026-09-26 14:30 |
| Ukraine | - | - | - | 0% | 2026-09-26 14:30 |
| Turkey | - | - | - | 0% | 2026-09-26 14:30 |
| Brazil | - | - | - | 0% | 2026-09-26 14:30 |
| Argentina | - | - | - | 0% | 2026-09-26 14:30 |
| Mexico | - | - | - | 0% | 2026-09-26 14:30 |
| Canada | - | - | - | 0% | 2026-09-26 14:30 |
| Australia | - | - | - | 0% | 2026-09-26 14:30 |
| Japan | - | - | - | 0% | 2026-09-26 14:30 |
| South Korea | - | - | - | 0% | 2026-09-26 14:30 |
| China | - | - | - | 0% | 2026-09-26 14:30 |
| India | - | - | - | 0% | 2026-09-26 14:30 |
Cherry Pop Games
Więcej gier tego studia
Cherry Pop Games
Więcej gier tego wydawcy
Szybkie odpowiedzi
Najczęstsze pytania
Ile kosztuje Pool Nation?
Pool Nation ma obecnie cenę: Brak ceny. Cena może różnić się zależnie od regionu i sklepu.
Na jakich platformach działa Pool Nation?
Pool Nation obsługuje: windows.
Kto stworzył i wydał Pool Nation?
Pool Nation został stworzony przez Cherry Pop Games, a wydawcą jest Cherry Pop Games.
Czy są dostępne zewnętrzne oferty marketplace dla Pool Nation?
Tak. Dla Pool Nation są dostępne oferty marketplace: 4; najniższa zapisana oferta zaczyna się od ≈ 29,54 zł.
