Steam App 475190

Scanner Sombre

Scanner Sombre to 3D horrorowa gra o eksploracji jaskiń, w której największym wrogiem jest ciemność. Rozświetlaj to, co niewidoczne, za pomocą skanera LIDAR, odkrywając upiorne piękno i niebezpieczeństwa otchłani. Od twórców Prison Architect, ta immersyjna przygoda wykorzystuje światło i cień, by zapewnić przerażające wrażenia.

PrzygodoweNiezależneJeden graczPełna obsługa kontroleraTracked Controller SupportVR Supported
Twoja ocena
0.0/5 · 0 ocen użytkowników

Sklepy zewnętrzne

Oferty marketplace

Oferty zewnętrznych marketplace mogą zawierać linki afiliacyjne. Przed zakupem sprawdź typ produktu i region aktywacji.

KINGUINScanner Sombre Steam CD KeyBUSANALSLTDAktualizacja: 2026-09-24 22:24
≈ 2,11 złRegion freeDostępne: 2
Zobacz ofertę
KINGUINScanner Sombre Steam CD KeyHoundgamesAktualizacja: 2026-09-24 22:24
≈ 2,49 złRegion freeDostępne: 10
Zobacz ofertę
KINGUINScanner Sombre Steam CD KeyKey_ImperiumAktualizacja: 2026-09-24 22:24
≈ 2,54 złRegion freeDostępne: 8
Zobacz ofertę
KINGUINScanner Sombre Steam CD KeyMGG StudioAktualizacja: 2026-09-24 22:24
≈ 3,40 złRegion freeDostępne: 3
Zobacz ofertę
KINGUINScanner Sombre Steam CD KeyEliteGameCodesAktualizacja: 2026-09-24 22:24
≈ 3,44 złRegion freeDostępne: 137
Zobacz ofertę
KINGUINScanner Sombre Steam CD KeypsgamezoneAktualizacja: 2026-09-24 22:24
≈ 3,48 złRegion freeDostępne: 3
Zobacz ofertę
KINGUINScanner Sombre Steam CD KeysscreammAktualizacja: 2026-09-24 22:24
≈ 4,47 złRegion freeDostępne: 15
Zobacz ofertę
KINGUINScanner Sombre Steam CD KeyDigital Distribution HubAktualizacja: 2026-09-24 22:24
≈ 4,99 złRegion freeDostępne: 3
Zobacz ofertę

O grze

Scanner Sombre to pełna napięcia 3D horrorowa gra o eksploracji jaskiń, w której przytłaczająca ciemność staje się Twoim największym wrogiem. Cisza, przerywana jedynie echem i niepewnymi krokami, buduje mrożące krew w żyłach napięcie, podczas gdy nieznane i niewidoczne trzyma Cię w ciągłym niepokoju. Łącząc horror psychologiczny z odkrywaniem nieznanego, gra rzuca Ci wyzwanie, by nawigować w ukrytym świecie rozświetlonym przez skaner LIDAR. Od twórców Prison Architect, ta immersyjna przygoda wykorzystuje światło i cień, aby stworzyć upiornie piękne, a zarazem przerażające doświadczenie.

W Scanner Sombre skaner LIDAR jest Twoją jedyną nadzieją. Uzbrojony w to innowacyjne narzędzie, odkrywasz to, co niewidoczne, rzucając światło w otchłań i powoli mapując otaczającą Cię jaskinię. Gdy cisza staje się przytłaczająca, a cienie zaczynają wirować, kolorowe wiązki skanera ujawniają ukryte niebezpieczeństwa i niewypowiedziane tajemnice czające się w mroku.

Scanner Sombre wyróżnia się uderzającym stylem wizualnym opartym na żywych, tęczowych chmurach punktów, inspirowanych przemysłowymi skanami LIDAR. Gracze używają przenośnego skanera, aby stopniowo odsłaniać otoczenie, przy czym kolorowe punkty pomagają w postrzeganiu głębi. Ta charakterystyczna, nieludzka estetyka tworzy upiorną atmosferę i wzbogaca wrażenia z eksploracji.

W Scanner Sombre historia rozwija się subtelnie poprzez otoczenie, z sugestiami zapomnianych dziejów ukrytych w jaskiniach. Podczas eksploracji pozostałości przeszłości, dziwne symbole i niepokojące ślady sugerują głębszą, mroczniejszą narrację. Każdy krok naprzód zaprasza do stopniowego odkrywania tajemnic.

Introversion Software tworzy gry od 2001 roku i stoi za tak uznanymi tytułami jak Uplink, Defcon, Darwinia, Multiwinia, Prison Architect, Scanner Sombre oraz ich najnowszym wydawnictwem, The Last Starship. Introversion odniosło sukcesy zarówno krytyczne, jak i komercyjne, zdobywając liczne nagrody, w tym główną nagrodę IGF za Darwinia oraz BAFTA za najlepszą grę typu persistent (Prison Architect). Ich gry sprzedały się w nakładzie ponad 4 milionów egzemplarzy na całym świecie.

Dane regionalne

Ceny

KrajWalutaCena początkowaCena końcowaZniżkaAktualizacja
PolandPLN24,99 zł7,49 zł70%2026-09-17 21:07
TurkeyUSD$3.99$1.19 USD70%2026-09-17 21:07
ArgentinaUSD$3.99$1.19 USD70%2026-09-17 21:07
United KingdomGBP£5.99£1.7970%2026-09-17 21:07
United StatesUSD$6.99$2.0970%2026-09-17 21:07
GermanyEUR6,99€2,09€70%2026-09-17 21:07
FranceEUR6,99€2,09€70%2026-09-17 21:07
Czech RepublicEUR6,99€2,09€70%2026-09-17 21:07
SlovakiaEUR6,99€2,09€70%2026-09-17 21:07
CanadaCADCDN$ 8.99CDN$ 2.6970%2026-09-17 21:07
AustraliaAUDA$ 10.25A$ 3.0770%2026-09-17 21:08
BrazilBRLR$ 23,50R$ 7,0570%2026-09-17 21:07
ChinaCNY¥ 29.00¥ 8.7070%2026-09-17 21:08
MexicoMXNMex$ 88.99Mex$ 26.6970%2026-09-17 21:07
UkraineUAH163₴48₴71%2026-09-17 21:07
IndiaINR₹ 345₹ 10370%2026-09-17 21:08
JapanJPY¥ 800¥ 24070%2026-09-17 21:08
South KoreaKRW₩ 7,800₩ 2,34070%2026-09-17 21:08

Introversion Software

Więcej gier tego studia

Zobacz wszystkie

Introversion Software

Więcej gier tego wydawcy

Zobacz wszystkie

Dobrze oceniane alternatywy dostępne obecnie w niższej cenie.

Tańsze alternatywy

Zobacz wszystkie

Szybkie odpowiedzi

Najczęstsze pytania

Ile kosztuje Scanner Sombre?

Scanner Sombre ma obecnie cenę: 7,49 zł. Cena może różnić się zależnie od regionu i sklepu.

Na jakich platformach działa Scanner Sombre?

Scanner Sombre obsługuje: windows, mac.

Kto stworzył i wydał Scanner Sombre?

Scanner Sombre został stworzony przez Introversion Software, a wydawcą jest Introversion Software.

Czy są dostępne zewnętrzne oferty marketplace dla Scanner Sombre?

Tak. Dla Scanner Sombre są dostępne oferty marketplace: 8; najniższa zapisana oferta zaczyna się od ≈ 2,11 zł.

Doświadcz unikalnego horroru 3D, w którym jedynym sposobem na przetrwanie jest mapowanie ciemności za pomocą skanera LIDAR. Scanner Sombre to mroczna podróż w głąb nieznanego.