Steam App 41070
Serious Sam 3: BFE
Serious Sam 3: BFE to prequel do oryginalnej, niezależnej, dynamicznej strzelanki FPS i sensacji Game of the Year – Serious Sam: The First Encounter!
Sklepy zewnętrzne
Oferty marketplace
Oferty zewnętrznych marketplace mogą zawierać linki afiliacyjne. Przed zakupem sprawdź typ produktu i region aktywacji.
O grze
Jako prequel oryginalnej niezależnej sensacji Game of the Year, Serious Sam: The First Encounter, Serious Sam 3 rozgrywa się podczas ostatniej walki Ziemi z inwazją legionów bestii i najemników Mental.
Dane regionalne
Ceny
| Kraj | Waluta | Cena początkowa | Cena końcowa | Zniżka | Aktualizacja |
|---|---|---|---|---|---|
| Poland | PLN | 138,99 zł | 0% | 2026-09-15 13:22 | |
| Turkey | USD | $14.99 USD | 0% | 2026-09-15 13:22 | |
| Argentina | USD | $14.99 USD | 0% | 2026-09-15 13:22 | |
| United Kingdom | GBP | £24.99 | 0% | 2026-09-15 13:22 | |
| Germany | EUR | 28,99€ | 0% | 2026-09-15 13:22 | |
| France | EUR | 28,99€ | 0% | 2026-09-15 13:22 | |
| Czech Republic | EUR | 28,99€ | 0% | 2026-09-15 13:22 | |
| Slovakia | EUR | 28,99€ | 0% | 2026-09-15 13:22 | |
| United States | USD | $29.99 | 0% | 2026-09-15 13:22 | |
| Canada | CAD | CDN$ 38.99 | 0% | 2026-09-15 13:22 | |
| Australia | AUD | A$ 43.95 | 0% | 2026-09-15 13:22 | |
| Brazil | BRL | R$ 88,99 | 0% | 2026-09-15 13:22 | |
| China | CNY | ¥ 108.00 | 0% | 2026-09-15 13:23 | |
| Mexico | MXN | Mex$ 334.99 | 0% | 2026-09-15 13:22 | |
| Ukraine | UAH | 600₴ | 0% | 2026-09-15 13:22 | |
| India | INR | ₹ 1,300 | 0% | 2026-09-15 13:23 | |
| Japan | JPY | ¥ 3,400 | 0% | 2026-09-15 13:22 | |
| South Korea | KRW | ₩ 32,000 | 0% | 2026-09-15 13:23 |
Croteam
Więcej gier tego studia
Serious Sam HD: The First EncounterSerious Sam HD: The First Encounter to wizualnie ulepszona i w pełni wspierana przez Steam wersj★ 7.4KNov 24, 2009
-90%Serious Sam Fusion 2017 (beta)Serious Sam Fusion to centralny hub dla kilku istniejących gier z serii Serious Sam opracowanych★ 4.7K
Serious Sam Classics: RevolutionSerious Sam to dynamiczna strzelanka arcade-action, skupiająca się na szalonej akcji. W świecie,★ 3.3KAug 30, 2019
Serious Sam Classic: The Second EncounterSerious Sam Classic: The Second Encounter to pełna adrenaliny arcade-action FPS, oferująca tryb ★ 1.8KAug 30, 2019
Serious Sam HD: The Second EncounterSerious Sam HD: The Second Encounter to wizualnie ulepszony i w pełni wspierany przez Steam rema★ 773Apr 28, 2010
Serious Sam Double D XXLZwiększ siłę ognia dzięki rewolucyjnemu systemowi Gunstacker i strzelaj ze wszystkich broni nara★ 665Aug 30, 2011
Serious Sam: The Random EncounterWybierz swoją broń i celuj w najbardziej nieprzewidywalną przygodę w historii Serious Sama!★ 661Oct 24, 2011
Serious Sam's Bogus DetourSerious Sam’s Bogus Detour to zupełnie nowa przygoda akcji w legendarnej sadze Serious Sam, stwo★ 428Jun 20, 2017Devolver Digital
Więcej gier tego wydawcy
Enter the GungeonEnter the Gungeon to bullet hell dungeon crawler, w którym grupa wyrzutków próbuje strzelać, zbi★ 79.4KApr 5, 2016
Hotline Miami 2: Wrong NumberHotline Miami 2: Wrong Number to brutalne zwieńczenie sagi Hotline Miami, osadzone w realiach es★ 69.5KMar 10, 2015
BroforceBroforce to pełna akcji, bocznoekranowa strzelanka typu run ‘n’ gun będąca hołdem dla wolności. ★ 49.5KOct 15, 2015
My Friend PedroMy Friend Pedro to brutalny balet o przyjaźni, wyobraźni i walce człowieka, który na polecenie ś★ 24.6KJun 20, 2019
-90%Shadow WarriorShadow Warrior to śmiała reinterpretacja klasycznej strzelanki od 3D Realms, stworzona przez nie★ 16KSep 26, 2013
AbsolverAbsolver to sieciowa gra walk wręcz, w której gracze wcielają się w rolę Prospectów pod kontrolą★ 11.5KAug 29, 2017
-90%RUINERRUINER to brutalna strzelanka akcji osadzona w roku 2091 w cybernetycznej metropolii Rengkok. Na★ 10.3KSep 26, 2017
PikunikuPikuniku to absurdalnie wspaniała gra logiczno-eksploracyjna, której akcja toczy się w dziwnym, ★ 10.1KJan 24, 2019Dobrze oceniane alternatywy dostępne obecnie w niższej cenie.
Tańsze alternatywy
TerrariaKop, walcz, eksploruj, buduj! W tej pełnej akcji przygodowej grze nic nie jest niemożliwe. Dostę★ 1.2MMay 16, 2011
Garry's ModGarry's Mod to piaskownica fizyczna. Nie ma tu z góry określonych celów ani zadań. Dajemy Ci nar★ 1.1MNov 29, 2006
Euro Truck Simulator 2Podróżuj po Europie jako król szos – kierowca ciężarówki dostarczający ważne ładunki na imponują★ 785.4KOct 12, 2012
Geometry DashSkacz i lataj przez niebezpieczeństwa w tej rytmicznej platformówce akcji!★ 596.7KDec 22, 2014
Hollow KnightWytyczaj własną drogę w Hollow Knight! Epicka przygoda akcji w rozległym, zrujnowanym królestwie★ 503.5KFeb 24, 2017
The Binding of Isaac: RebirthThe Binding of Isaac: Rebirth to losery generowana proceduralnie strzelanka action RPG z silnymi★ 415.8KNov 4, 2014
Portal 2Program "Perpetual Testing Initiative" został rozszerzony, aby umożliwić projektowanie★ 390.5KApr 18, 2011
Dying LightAkcja survival z widokiem pierwszoosobowym osadzona w postapokaliptycznym otwartym świecie opano★ 378.3KJan 26, 2015Szybkie odpowiedzi
Najczęstsze pytania
Ile kosztuje Serious Sam 3: BFE?
Serious Sam 3: BFE ma obecnie cenę: 138,99 zł. Cena może różnić się zależnie od regionu i sklepu.
Na jakich platformach działa Serious Sam 3: BFE?
Serious Sam 3: BFE obsługuje: windows, mac, linux.
Kto stworzył i wydał Serious Sam 3: BFE?
Serious Sam 3: BFE został stworzony przez Croteam, a wydawcą jest Devolver Digital.
Czy są dostępne zewnętrzne oferty marketplace dla Serious Sam 3: BFE?
Tak. Dla Serious Sam 3: BFE są dostępne oferty marketplace: 6; najniższa zapisana oferta zaczyna się od ≈ 20,73 zł.