Steam App 432170
Silver Knight
Silver Knight to wyjątkowe izometryczne mini-RPG z losowym rozmieszczeniem przeciwników, które oferuje nowe, wymagające wyzwania przy każdej rozgrywce. W tej niebezpiecznej krainie każda sekunda może być Twoją ostatnią. Zastanów się dwa razy, zanim wykonasz ruch — życie w tych stronach jest niezwykle cenne.
Sklepy zewnętrzne
Oferty marketplace
Oferty zewnętrznych marketplace mogą zawierać linki afiliacyjne. Przed zakupem sprawdź typ produktu i region aktywacji.
O grze
Silver Knight to wyjątkowe izometryczne mini-RPG z losowym rozmieszczeniem przeciwników, które oferuje nowe, wymagające wyzwania przy każdej rozgrywce.
W tej niebezpiecznej krainie każda sekunda może być Twoją ostatnią. Zastanów się dwa razy, zanim wykonasz ruch — życie w tych stronach jest niezwykle cenne.
Ale przede wszystkim pamiętaj: Czarny Rycerz musi zginąć.
Kluczowe cechy
- Ponad 30 przeciwników o pięknych projektach i zróżnicowanych umiejętnościach.
- Ponad 4 bossów.
- Pokoje pełne jaj i skrzyń!
- Nowe doświadczenia przy każdym podejściu!
- Galony pikselowej krwi!
- Ukryty sklep z przedmiotami dla Twojego Rycerza.
- Sekretni bossowie.
Stworzyłem tę grę dla Ciebie! Dołącz do mnie, przyjacielu, i odnajdź swoją księżniczkę!
Developer
~ Wojciech Krupinski
Dane regionalne
Ceny
| Kraj | Waluta | Cena początkowa | Cena końcowa | Zniżka | Aktualizacja |
|---|---|---|---|---|---|
| Poland | PLN | 3,59 zł | 0% | 2026-09-22 11:39 | |
| Germany | EUR | 0,79€ | 0% | 2026-09-22 11:39 | |
| France | EUR | 0,79€ | 0% | 2026-09-22 11:39 | |
| United Kingdom | GBP | £0.79 | 0% | 2026-09-22 11:39 | |
| Czech Republic | EUR | 0,79€ | 0% | 2026-09-22 11:39 | |
| Slovakia | EUR | 0,79€ | 0% | 2026-09-22 11:39 | |
| United States | USD | $0.99 | 0% | 2026-09-22 11:39 | |
| Turkey | USD | $0.99 USD | 0% | 2026-09-22 11:39 | |
| Argentina | USD | $0.99 USD | 0% | 2026-09-22 11:39 | |
| Canada | CAD | CDN$ 1.19 | 0% | 2026-09-22 11:39 | |
| Australia | AUD | A$ 1.50 | 0% | 2026-09-22 11:39 | |
| Brazil | BRL | R$ 2,29 | 0% | 2026-09-22 11:39 | |
| China | CNY | ¥ 6.00 | 0% | 2026-09-22 11:39 | |
| Mexico | MXN | Mex$ 13.39 | 0% | 2026-09-22 11:39 | |
| Ukraine | UAH | 21₴ | 0% | 2026-09-22 11:39 | |
| India | INR | ₹ 42 | 0% | 2026-09-22 11:39 | |
| Japan | JPY | ¥ 100 | 0% | 2026-09-22 11:39 | |
| South Korea | KRW | ₩ 1,100 | 0% | 2026-09-22 11:39 |
Wojciech Krupinski
Więcej gier tego studia
KrupinskiArt
Więcej gier tego wydawcy
Dobrze oceniane alternatywy dostępne obecnie w niższej cenie.
Tańsze alternatywy
-90%UBERMOSHUBERMOSH to gra arcade, w której przecinasz kule mieczem w cyberpunkowym mosh picie pełnym broni★ 8.8KAug 13, 2015
-90%BarroWybierz swój mały samochód i ruszaj do wyścigu!★ 3.3KMar 28, 2018
-90%CyberhuntCyberhunt to retro twin stick shooter generowany proceduralnie, który przeniesie Cię w słodką er★ 2.7KMay 19, 2017
-50%Half DeadHalf Dead to wieloosobowa gra sci-fi o brutalnym programie telewizyjnym. Celem graczy jest przet★ 2.7KAug 1, 2016
-50%The DeedMroczne spojrzenie na klasyczną zagadkę kryminalną. The Deed to gra przygodowa/RPG o tym, jak un★ 2.1KNov 23, 2015
-50%UBERMOSH:BLACKUBERMOSH:BLACK to drugi tom serii arcade UBERMOSH. Przecinaj pociski mieczem, strzelaj z ciężkie★ 2.1KFeb 17, 2016
-90%UBERMOSH Vol.5Piąty tom serii arcade UBERMOSH.★ 1.7KMay 25, 2017
-50%UBERMOSH Vol.3Trzeci tom serii arcade UBERMOSH.★ 1.6KAug 15, 2016Szybkie odpowiedzi
Najczęstsze pytania
Ile kosztuje Silver Knight?
Silver Knight ma obecnie cenę: 3,59 zł. Cena może różnić się zależnie od regionu i sklepu.
Na jakich platformach działa Silver Knight?
Silver Knight obsługuje: windows.
Kto stworzył i wydał Silver Knight?
Silver Knight został stworzony przez Wojciech Krupinski, a wydawcą jest KrupinskiArt.
Czy są dostępne zewnętrzne oferty marketplace dla Silver Knight?
Tak. Dla Silver Knight są dostępne oferty marketplace: 2; najniższa zapisana oferta zaczyna się od ≈ 0,82 zł.

