Steam App 531270

The Art of Fight

The Art of Fight to najszybsza strzelanka multiplayer w VR. Wykorzystuje rewolucyjną metodę poruszania się, która zapobiega chorobie lokomocyjnej, umożliwiając bezkonkurencyjne walki 4v4 online lub przeciwko konfigurowalnym botom.

AkcjaNiezależneWielu graczyPvPPvP onlineKooperacja
Twoja ocena
0.0/5 · 0 ocen użytkowników

O grze

The Art of Fight to najszybsza strzelanka multiplayer w VR.
Wykorzystuje rewolucyjną metodę poruszania się, która zapobiega chorobie lokomocyjnej, umożliwiając bezkonkurencyjne walki 4v4 online lub przeciwko konfigurowalnym botom.

Jako pasjonaci wirtualnej rzeczywistości, chcieliśmy stworzyć świat poświęcony filozofii VR. Science-fiction i VR są pełne świetnych historii skupionych wokół wymian ognia. Mocno inspirowaliśmy się uniwersami Matrix i Avalone, aby stworzyć nasz własny świat.


O rozgrywce:
Każda rozgrywka podzielona jest na 10 rund (zwycięzcą zostaje ten, kto pierwszy zdobędzie 6 punktów; mecz może zakończyć się remisem przy 5 punktach). Każda runda trwa 2 minuty z dodatkowymi 40 sekundami czasu, gdy cel jest sporny. W każdej nowej rundzie gracze otrzymują pieniądze na zakup nowego ekwipunku (broń palna, narzędzia, granaty, kamizelki kuloodporne itp.). Ocalali zachowują zakupiony sprzęt na kolejną rundę. Jednym z celów drużyny jest dostarczenie wirusa do stref infekcji. Przeciwna drużyna musi odzyskać obiekt, zanim pierwsza drużyna zdoła zrealizować swoją misję. Gra została zaprojektowana tak, aby kontrola broni była jak najbardziej realistyczna. Na przykład, będziesz musiał samodzielnie przeładowywać broń (nie zapomnij zabrać ze sobą jak największej liczby magazynków) i celować w odpowiedni sposób.

Na potrzeby tego projektu opracowaliśmy zupełnie nową technikę naturalnego ruchu. Technika ta opiera się na obserwacji, że podczas chodzenia nasze ręce często poruszają się w przeciwnym kierunku niż stopy. Gracz może „chwycić” powietrze, klikając przycisk „menu” na kontrolerach, a następnie „pociągnąć” lub „odepchnąć” swoje ciało w pożądanym kierunku. Pozwala to na intuicyjne i komfortowe poruszanie się (zapobiegając chorobie lokomocyjnej), przy zachowaniu szybkości i zwinności, a co najważniejsze – bez niszczenia immersji.

Dla najbardziej wrażliwych osób istnieje możliwość wyświetlenia „kapsuły komfortu”, która otacza gracza podczas szybkich ruchów. Dzięki temu gracz nie będzie odczuwał nudności, ponieważ odniesie wrażenie przebywania w kokpicie, co dostarczy jego mózgowi stałych punktów odniesienia.

Gra została również zaprojektowana tak, aby była kompatybilna z większością interfejsów ruchu VR, takich jak bieżnie 3D i inne kontrolery nożne.

VR to rewolucyjna technologia i chcemy stworzyć FPS, który to dokładnie pokaże. Każda opinia jest mile widziana i weźmiemy ją pod uwagę podczas dalszego rozwoju gry.

Dane regionalne

Ceny

KrajWalutaCena początkowaCena końcowaZniżkaAktualizacja
Poland--Za darmo0%2026-09-18 15:56
United States--Za darmo0%2026-09-18 15:56
Germany--Za darmo0%2026-09-18 15:56
France--Za darmo0%2026-09-18 15:56
United Kingdom--Za darmo0%2026-09-18 15:56
Czech Republic--Za darmo0%2026-09-18 15:56
Slovakia--Za darmo0%2026-09-18 15:56
Ukraine--Za darmo0%2026-09-18 15:56
Turkey--Za darmo0%2026-09-18 15:56
Brazil--Za darmo0%2026-09-18 15:56
Argentina--Za darmo0%2026-09-18 15:56
Mexico--Za darmo0%2026-09-18 15:56
Canada--Za darmo0%2026-09-18 15:56
Australia--Za darmo0%2026-09-18 15:56
Japan--Za darmo0%2026-09-18 15:56
South Korea--Za darmo0%2026-09-18 15:56
China--Za darmo0%2026-09-18 15:56
India--Za darmo0%2026-09-18 15:56

raptor lab

Więcej gier tego studia

Zobacz wszystkie

raptor lab

Więcej gier tego wydawcy

Zobacz wszystkie

Popularne tytuły o zbliżonych gatunkach i cechach.

Podobne gry

Zobacz wszystkie

Szybkie odpowiedzi

Najczęstsze pytania

Ile kosztuje The Art of Fight | 4vs4 Fast-Paced FPS?

The Art of Fight | 4vs4 Fast-Paced FPS ma obecnie cenę: Za darmo. Cena może różnić się zależnie od regionu i sklepu.

Na jakich platformach działa The Art of Fight | 4vs4 Fast-Paced FPS?

The Art of Fight | 4vs4 Fast-Paced FPS obsługuje: windows.

Kto stworzył i wydał The Art of Fight | 4vs4 Fast-Paced FPS?

The Art of Fight | 4vs4 Fast-Paced FPS został stworzony przez raptor lab, a wydawcą jest raptor lab.

Czy są dostępne zewnętrzne oferty marketplace dla The Art of Fight | 4vs4 Fast-Paced FPS?

Aktualnie nie ma zapisanych ofert marketplace dla The Art of Fight | 4vs4 Fast-Paced FPS. Sprawdź ponownie po odświeżeniu cache ofert.

Wkrocz do świata The Art of Fight – najbardziej dynamicznej strzelanki VR, która redefiniuje sposób poruszania się w wirtualnej rzeczywistości bez ryzyka choroby lokomocyjnej.