Steam App 232910
TrackMania² Stadium
TrackMania² Stadium to powrót popularnego środowiska Stadium, z którego korzystały miliony graczy w TrackMania Nations Forever. Jako część ekosystemu ManiaPlanet, Stadium oferuje ulepszone usługi, lepszą grafikę oraz potężny edytor torów.
Sklepy zewnętrzne
Oferty marketplace
Oferty zewnętrznych marketplace mogą zawierać linki afiliacyjne. Przed zakupem sprawdź typ produktu i region aktywacji.
O grze
TrackMania² Stadium to szalona, zwariowana i pełna tempa interpretacja gatunku wyścigowego. Czysta rozgrywka Stadium sprawia, że łatwo jest ją zrozumieć i opanować, a jej głębia sprawiła, że od lat jest ulubieńcem eSportu, łącząc graczy kreatywnych i rywalizujących.
Kluczowe cechy
- Ekscytujące wyścigi: Wskocz do samochodu i ciesz się wyścigami przy ogromnych prędkościach dzięki niezwykle responsywnym pojazdom, w których liczą się tylko Twoje umiejętności kierowcy!
- Rozbudowana kampania solo: Przebijaj się przez ponad 65 unikalnych torów w kampanii solo, zdobywaj medale i porównuj swoje czasy z graczami z całego świata.
- Łatwa nauka, trudna mistrzostwo: Dzięki czystej i skoncentrowanej rozgrywce, TrackMania² Stadium jest bardzo łatwa do opanowania, ale aby dotrzeć na szczyt, będziesz musiał polegać na wszystkich swoich umiejętnościach.
- Doświadcz legendy: Środowisko Stadium, cenione przez miliony kierowców na całym świecie, powraca większe i lepsze, oferując jeszcze więcej możliwości!
- Nieograniczone możliwości kreatywne: ManiaPlanet zapewnia wszystkie narzędzia, aby łatwo tworzyć i dzielić się treściami ze społecznością TrackMania. Niezależnie od tego, czy lubisz tworzyć filmy, własne tory, skórki samochodów, czy pełnoprawne niestandardowe tryby gry, znajdziesz tutaj wszystko, czego potrzebujesz.
- Rywalizacja dla każdego: Trackmania Stadium od wielu lat jest ulubieńcem eSportu, a teraz powraca jeszcze silniejsza dzięki nowym narzędziom do zarządzania drużynami i turniejami, wbudowanym funkcjom transmisji na żywo i wielu innym!
Dane regionalne
Ceny
| Kraj | Waluta | Cena początkowa | Cena końcowa | Zniżka | Aktualizacja |
|---|---|---|---|---|---|
| Poland | PLN | 39,90 zł | 0% | 2026-07-22 21:55 | |
| Turkey | USD | $7.99 USD | 0% | 2026-07-22 21:55 | |
| Argentina | USD | $7.99 USD | 0% | 2026-07-22 21:55 | |
| United Kingdom | GBP | £8.59 | 0% | 2026-07-22 21:55 | |
| United States | USD | $9.99 | 0% | 2026-07-22 21:55 | |
| Germany | EUR | 9,99€ | 0% | 2026-07-22 21:55 | |
| France | EUR | 9,99€ | 0% | 2026-07-22 21:55 | |
| Czech Republic | EUR | 9,99€ | 0% | 2026-07-22 21:55 | |
| Slovakia | EUR | 9,99€ | 0% | 2026-07-22 21:55 | |
| Canada | CAD | CDN$ 9.99 | 0% | 2026-07-22 21:55 | |
| Australia | AUD | A$ 14.95 | 0% | 2026-07-22 21:55 | |
| Brazil | BRL | R$ 29,99 | 0% | 2026-07-22 21:55 | |
| China | CNY | ¥ 48.00 | 0% | 2026-07-22 21:55 | |
| Ukraine | UAH | 150₴ | 0% | 2026-07-22 21:55 | |
| Mexico | MXN | Mex$ 199.00 | 0% | 2026-07-22 21:55 | |
| India | INR | ₹ 499 | 0% | 2026-07-22 21:55 | |
| Japan | JPY | ¥ 1,320 | 0% | 2026-07-22 21:55 | |
| South Korea | KRW | ₩ 11,000 | 0% | 2026-07-22 21:55 |
Nadeo
Więcej gier tego studia
Ubisoft
Więcej gier tego wydawcy
FOR HONOR™Walcz samotnie lub ze znajomymi w For Honor, trzecioosobowej grze opartej na bohaterach i walce ★ 106.9KFeb 13, 2017
Assassin’s Creed® BrotherhoodNadszedł czas, aby dołączyć do Bractwa.★ 24.6KMar 22, 2011
-75%Assassin's Creed™: Director's Cut EditionAssassin's Creed™ to gra nowej generacji stworzona przez Ubisoft Montreal, która redefiniuje gat★ 23.6KApr 9, 2008
Heroes® of Might & Magic® III - HD EditionNajpopularniejsza odsłona Heroes® powraca w wersji HD! Piętnaście lat później, na nowo odkryj ep★ 19.9KJan 28, 2015
Assassin's Creed® RevelationsEzio Auditore kroczy śladami legendarnego mentora Altaira, wyruszając w niebezpieczną podróż peł★ 18.9KNov 29, 2011
Far Cry 3 - Blood DragonFar Cry® 3: Blood Dragon to niesamowity cyber-strzelanka. Witaj w wizji przyszłości rodem z lat ★ 18.2KMay 1, 2013
Anno 2070™Zbuduj społeczeństwo przyszłości, kolonizuj wyspy i twórz rozległe megamiasta z mnóstwem budynkó★ 11.5KNov 17, 2011
-70%Far Cry®W tropikalnym raju kryje się zło w Far Cry®, niezwykle szczegółowej strzelance akcji, która prze★ 10.9KApr 1, 2008Dobrze oceniane alternatywy dostępne obecnie w niższej cenie.
Tańsze alternatywy
-50%Garry's ModGarry's Mod to piaskownica fizyczna. Nie ma tu z góry określonych celów ani zadań. Dajemy Ci nar★ 1.1MNov 29, 2006
-80%The Witcher 3: Wild HuntWcielasz się w Geralta z Rivii, najemnego pogromcę potworów. Przed Tobą rozciąga się targany woj★ 824.1KMay 18, 2015
-80%Dying LightAkcja survival z widokiem pierwszoosobowym osadzona w postapokaliptycznym otwartym świecie opano★ 375.3KJan 26, 2015
-70%Grand Theft Auto IV: The Complete EditionNiko Bellic, Johnny Klebitz i Luis Lopez mają jedną wspólną cechę – żyją w najgorszym mieście w ★ 177KMar 24, 2020
Counter-StrikeZagraj w numer 1 na świecie internetową grę akcji. Weź udział w niezwykle realistycznej walce z ★ 169KNov 1, 2000
Plants vs. Zombies GOTY EditionZombiezy atakują Twój dom, a jedyną obroną jest arsenał roślin! Uzbrojeni w całą gromadę kosmicz★ 141.9KMay 5, 2009
Half-LifeWybrany Grą Roku przez ponad 50 publikacji, debiutancki tytuł studia Valve łączy akcję i przygod★ 116.2KNov 19, 1998
-85%This War of MineW This War of Mine nie wcielasz się w elitarnym żołnierza, lecz w grupę cywilów próbujących prze★ 88.9KNov 14, 2014Szybkie odpowiedzi
Najczęstsze pytania
Ile kosztuje TrackMania² Stadium?
TrackMania² Stadium ma obecnie cenę: 39,90 zł. Cena może różnić się zależnie od regionu i sklepu.
Na jakich platformach działa TrackMania² Stadium?
TrackMania² Stadium obsługuje: windows.
Kto stworzył i wydał TrackMania² Stadium?
TrackMania² Stadium został stworzony przez Nadeo, a wydawcą jest Ubisoft.
Czy są dostępne zewnętrzne oferty marketplace dla TrackMania² Stadium?
Tak. Dla TrackMania² Stadium są dostępne oferty marketplace: 2; najniższa zapisana oferta zaczyna się od ≈ 34,36 zł.

