Steam App 570690

Xmas Zombie Rampage

Nieustanna, dynamiczna akcja w stylu zombie shooter. Czy zdołasz przetrwać starcie z hordami zombie i uratować Boże Narodzenie? Przetrwają tylko najlepsi! Zostań legendą!

NudityViolentGoreAkcjaNiezależneJeden graczFamily Sharing
Twoja ocena
0.0/5 · 0 ocen użytkowników

O grze

XMAS ZOMBIE RAMPAGE

Zombie uciekły z tajnej bazy wojskowej. Tuż przed Bożym Narodzeniem! Ukradły wszystkie świąteczne prezenty.
Jesteś Johnem Moodem, ostatnią nadzieją na uratowanie świąt, dlatego siły specjalne CUA wysyłają Cię na biegun północny, aby rozwiązać problem zombie.
Ty i Twoja zabójcza broń jesteście jedyną szansą na uratowanie Wigilii.

Nieustanna, dynamiczna akcja w stylu zombie shooter. Czy zdołasz przetrwać starcie z hordami zombie?
Masz tylko jedno życie, więc uważaj na każdy swój ruch.
Przetrwają tylko najlepsi.

Cechy gry:
- szybka akcja w konwencji FPS
- rozgrywka w starym stylu
- świetna ścieżka dźwiękowa
- i GORĄCE DZIEWCZYNY!
- wszystkie te niesamowite rzeczy w jednej świetnej grze!
- i tak, GORĄCE DZIEWCZYNY!

Dane regionalne

Ceny

KrajWalutaCena początkowaCena końcowaZniżkaAktualizacja
PolandPLN67,99 zł0%2026-09-24 14:12
United KingdomGBP£12.790%2026-09-24 14:12
GermanyEUR14,90€0%2026-09-24 14:12
FranceEUR14,90€0%2026-09-24 14:12
Czech RepublicEUR14,90€0%2026-09-24 14:12
SlovakiaEUR14,90€0%2026-09-24 14:12
United StatesUSD$14.990%2026-09-24 14:12
TurkeyUSD$14.99 USD0%2026-09-24 14:12
ArgentinaUSD$14.99 USD0%2026-09-24 14:12
CanadaCADCDN$ 19.490%2026-09-24 14:12
AustraliaAUDA$ 21.950%2026-09-24 14:12
BrazilBRLR$ 46,990%2026-09-24 14:12
ChinaCNY¥ 58.000%2026-09-24 14:13
MexicoMXNMex$ 178.990%2026-09-24 14:12
UkraineUAH325₴0%2026-09-24 14:12
IndiaINR₹ 6900%2026-09-24 14:13
JapanJPY¥ 1,7000%2026-09-24 14:12
South KoreaKRW₩ 16,5000%2026-09-24 14:12

Chickenpig Software

Więcej gier tego studia

Zobacz wszystkie

Texas Interactive

Więcej gier tego wydawcy

Zobacz wszystkie

Popularne tytuły o zbliżonych gatunkach i cechach.

Podobne gry

Zobacz wszystkie

Dobrze oceniane alternatywy dostępne obecnie w niższej cenie.

Tańsze alternatywy

Zobacz wszystkie

Szybkie odpowiedzi

Najczęstsze pytania

Ile kosztuje Xmas Zombie Rampage?

Xmas Zombie Rampage ma obecnie cenę: 67,99 zł. Cena może różnić się zależnie od regionu i sklepu.

Na jakich platformach działa Xmas Zombie Rampage?

Xmas Zombie Rampage obsługuje: windows.

Kto stworzył i wydał Xmas Zombie Rampage?

Xmas Zombie Rampage został stworzony przez Chickenpig Software, a wydawcą jest Texas Interactive.

Czy są dostępne zewnętrzne oferty marketplace dla Xmas Zombie Rampage?

Aktualnie nie ma zapisanych ofert marketplace dla Xmas Zombie Rampage. Sprawdź ponownie po odświeżeniu cache ofert.

Wkrocz w wir niekończącej się walki z nieumarłymi w Xmas Zombie Rampage – dynamicznej strzelance, w której stawką są święta!