Steam App 524380
Yore VR
Yore VR to sandbox z otwartym światem stworzony od podstaw w VR dla HTC Vive. Wyrusz w podróż z niczym więcej niż ubraniem na sobie i pustymi rękami, aby przeżyć średniowieczne życie na własnych zasadach.
O grze
UWAGA: TA GRA JEST W CELU WC早CES (EARLY ACCESS) I WYMAGA HTC VIVE DO GRY. PROSIMY NIE KUPOWAĆ JEJ, CHYBA ŻE POSIADASZ VIVE, CHCESZ AKTYWNIE WSPIERAĆ ROZWÓJ GRY I JESTEŚ GOTÓW NA NAPOTKANIE KILKU PROBLEMÓW.
Yore VR to sandbox z otwartym światem, stworzony od podstaw w VR dla HTC Vive. Jeśli lubisz zbieranie surowców, polowanie, rzemiosło i prostsze czasy, w Yore VR znajdziesz mnóstwo zajęć. Dzięki dwóm trybom gry możesz ćwiczyć kowalstwo lub zacząć w otwartym świecie, mając przy sobie jedynie ubranie na sobie. Fani kowalstwa znajdą ponad 40 różnych komponentów, w tym głownie, rękojeści, jelce i głowice do wykorzystania w rzemiośle.
Zanim zaczniesz pracę w warsztacie, będziesz musiał znaleźć drewno do ognia i rudę do hutnika, więc chwyć swój niezawodny kilof i wyrusz na poszukiwania żelaza.
Jeśli Twoją pasją są bronie, zdobywaj złoto, aby odblokować wirtualny arsenał średniowiecznej broni. Zaczynając od 4 unikalnych kusz i łuku, będziemy wprowadzać dziesiątki różnych broni. Szlifuj swoje umiejętności na strzelnicy lub w innych obszarach przeznaczonych do testowania Twoich zdolności.
~To nie jest ucieczka od życia, to ponowne odkrywanie prostszych czasów.
Yore VR to sandbox z otwartym światem, stworzony od podstaw w VR dla HTC Vive. Jeśli lubisz zbieranie surowców, polowanie, rzemiosło i prostsze czasy, w Yore VR znajdziesz mnóstwo zajęć. Dzięki dwóm trybom gry możesz ćwiczyć kowalstwo lub zacząć w otwartym świecie, mając przy sobie jedynie ubranie na sobie. Fani kowalstwa znajdą ponad 40 różnych komponentów, w tym głownie, rękojeści, jelce i głowice do wykorzystania w rzemiośle.
Zanim zaczniesz pracę w warsztacie, będziesz musiał znaleźć drewno do ognia i rudę do hutnika, więc chwyć swój niezawodny kilof i wyrusz na poszukiwania żelaza.
Jeśli Twoją pasją są bronie, zdobywaj złoto, aby odblokować wirtualny arsenał średniowiecznej broni. Zaczynając od 4 unikalnych kusz i łuku, będziemy wprowadzać dziesiątki różnych broni. Szlifuj swoje umiejętności na strzelnicy lub w innych obszarach przeznaczonych do testowania Twoich zdolności.
~To nie jest ucieczka od życia, to ponowne odkrywanie prostszych czasów.
Kluczowe cechy:
- Doświadczenie typu room-scale w otwartym świecie zaprojektowane dla HTC Vive
- Własne systemy lokomocji oferujące trzy opcje poruszania się (Teleportacja, Point and Walk, poruszanie się za pomocą D-Pada z funkcją VR „Sick No More”)
- Symulacje ścinania drzew i zbierania drewna
- Polowanie na jelenie z responsywną sztuczną inteligencją
- Kowalstwo, hutnictwo, górnictwo i zbieranie rudy
- Strzelnica z 4 typami średniowiecznych kusz i 1 łukiem
- Gry łucznicze – od prostych strzelnic po żonglerkę łukiem
- Pas narzędziowy do zbierania surowców
- Potencjalne przyszłe aktywności, takie jak tryb kooperacji MP, zbieranie ziół, alchemia, walka wręcz, lochy i wiele innych!
Dane regionalne
Ceny
| Kraj | Waluta | Cena początkowa | Cena końcowa | Zniżka | Aktualizacja |
|---|---|---|---|---|---|
| Poland | - | - | Za darmo | 0% | 2026-09-18 08:18 |
| United States | - | - | Za darmo | 0% | 2026-09-18 08:18 |
| Germany | - | - | Za darmo | 0% | 2026-09-18 08:18 |
| France | - | - | Za darmo | 0% | 2026-09-18 08:18 |
| United Kingdom | - | - | Za darmo | 0% | 2026-09-18 08:18 |
| Czech Republic | - | - | Za darmo | 0% | 2026-09-18 08:18 |
| Slovakia | - | - | Za darmo | 0% | 2026-09-18 08:18 |
| Ukraine | - | - | Za darmo | 0% | 2026-09-18 08:18 |
| Turkey | - | - | Za darmo | 0% | 2026-09-18 08:18 |
| Brazil | - | - | Za darmo | 0% | 2026-09-18 08:18 |
| Argentina | - | - | Za darmo | 0% | 2026-09-18 08:18 |
| Mexico | - | - | Za darmo | 0% | 2026-09-18 08:18 |
| Canada | - | - | Za darmo | 0% | 2026-09-18 08:18 |
| Australia | - | - | Za darmo | 0% | 2026-09-18 08:18 |
| Japan | - | - | Za darmo | 0% | 2026-09-18 08:18 |
| South Korea | - | - | Za darmo | 0% | 2026-09-18 08:18 |
| China | - | - | Za darmo | 0% | 2026-09-18 08:18 |
| India | - | - | Za darmo | 0% | 2026-09-18 08:18 |
Popularne tytuły o zbliżonych gatunkach i cechach.
Podobne gry
Rise of the Tomb Raider™Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration zawiera podstawową wersję gry oraz Season Pass z zu★ 127.4KFeb 9, 2016
-75%Half-Life: AlyxHalf-Life: Alyx to powrót serii Half-Life w technologii VR od studia Valve. To opowieść o niemoż★ 93.1KMar 23, 2020
-25%Beat SaberBeat Saber to rytmiczna gra VR, w której przecinasz rytmy pulsującej muzyki przelatujące w Twoją★ 69.8KMay 21, 2019
Blade and SorceryBlade & Sorcery to gra fantasy w klimacie średniowiecza stworzona specjalnie pod VR, oferują★ 59.1KJun 17, 2024
PavlovPavlov to wieloosobowa strzelanka VR, która kładzie duży nacisk na funkcje społecznościowe. Real★ 37.9KDec 4, 2024
X-Plane 11Przyszłość symulacji lotu jest już tutaj! X-Plane 11 to szczegółowy, realistyczny i nowoczesny s★ 19.2KMar 30, 2017
Keep Talking and Nobody ExplodesZnajdujesz się sam w pokoju z tykającą bombą. Twoi przyjaciele mają instrukcję rozbrojenia, ale ★ 14.3KOct 8, 2015
The Elder Scrolls V: Skyrim VRPrawdziwa, pełnowymiarowa gra z otwartym światem w VR od Bethesda Game Studios. Skyrim VR to now★ 9.1KApr 2, 2018Szybkie odpowiedzi
Najczęstsze pytania
Ile kosztuje Yore VR?
Yore VR ma obecnie cenę: Za darmo. Cena może różnić się zależnie od regionu i sklepu.
Na jakich platformach działa Yore VR?
Yore VR obsługuje: windows.
Kto stworzył i wydał Yore VR?
Yore VR został stworzony przez Tectonic VR, a wydawcą jest Tectonic VR.
Czy są dostępne zewnętrzne oferty marketplace dla Yore VR?
Aktualnie nie ma zapisanych ofert marketplace dla Yore VR. Sprawdź ponownie po odświeżeniu cache ofert.