Steam App 61600
Zen Bound 2
Odkryj spokój w Zen Bound 2, wyjątkowej niezależnej grze typu down-tempo! To zupełnie inne doświadczenie: okazja, by zwolnić, wyciszyć się i skupić na zadaniu, które jest wymagające, ale nie stresujące – to zestaw łagodnych zagadek dla umysłu i palców.
Sklepy zewnętrzne
Oferty marketplace
Oferty zewnętrznych marketplace mogą zawierać linki afiliacyjne. Przed zakupem sprawdź typ produktu i region aktywacji.
O grze
Odkryj spokój w Zen Bound 2, wyjątkowej niezależnej grze typu down-tempo! To zupełnie inne doświadczenie: okazja, by zwolnić, wyciszyć się i skupić na zadaniu, które jest wymagające, ale nie stresujące – to zestaw łagodnych zagadek dla umysłu i palców.
Celem gry jest pomalowanie drewnianych rzeźb poprzez owijanie ich sznurem – zadanie, które może brzmieć prosto, ale kryje w sobie zaskakującą złożoność. Każdy poziom stanowi zagadkę przestrzenną, którą można odkryć poprzez uważną obserwację. Niektóre poziomy zawierają bomby z farbą, które pomagają pokryć trudnodostępne miejsca obiektu.
Zen Bound 2 to spokojna i medytacyjna rozgrywka z haptyczną, nastrojową oprawą wizualną oraz wzniosłą, otulającą ścieżką dźwiękową autorstwa sensacyjnego artysty elektronicznego ‘Ghost Monkey’.
Kluczowe cechy:
- Sterowanie wielodotykowe umożliwiające manipulację obiektami na komputerach Mac z gładzikami multi-touch
- Ponad 100 poziomów
- Wiele trybów rozgrywki z bombami z farbą
- 45-minutowa ścieżka dźwiękowa autorstwa ‘Ghost Monkey’
- Piękna oprawa wizualna w wysokiej rozdzielczości
Dane regionalne
Ceny
| Kraj | Waluta | Cena początkowa | Cena końcowa | Zniżka | Aktualizacja |
|---|---|---|---|---|---|
| Poland | PLN | 22,99 zł | 0% | 2026-09-23 10:22 | |
| Turkey | USD | $2.99 USD | 0% | 2026-09-23 10:22 | |
| Argentina | USD | $2.99 USD | 0% | 2026-09-23 10:22 | |
| United Kingdom | GBP | £4.29 | 0% | 2026-09-23 10:22 | |
| United States | USD | $4.99 | 0% | 2026-09-23 10:22 | |
| Germany | EUR | 4,99€ | 0% | 2026-09-23 10:22 | |
| France | EUR | 4,99€ | 0% | 2026-09-23 10:22 | |
| Czech Republic | EUR | 4,99€ | 0% | 2026-09-23 10:22 | |
| Slovakia | EUR | 4,99€ | 0% | 2026-09-23 10:22 | |
| Canada | CAD | CDN$ 6.49 | 0% | 2026-09-23 10:22 | |
| Australia | AUD | A$ 7.50 | 0% | 2026-09-23 10:22 | |
| Brazil | BRL | R$ 16,99 | 0% | 2026-09-23 10:22 | |
| China | CNY | ¥ 22.00 | 0% | 2026-09-23 10:23 | |
| Mexico | MXN | Mex$ 64.49 | 0% | 2026-09-23 10:22 | |
| Ukraine | UAH | 124₴ | 0% | 2026-09-23 10:22 | |
| India | INR | ₹ 250 | 0% | 2026-09-23 10:23 | |
| Japan | JPY | ¥ 580 | 0% | 2026-09-23 10:22 | |
| South Korea | KRW | ₩ 5,600 | 0% | 2026-09-23 10:22 |
Secret Exit Ltd.
Więcej gier tego studia
Secret Exit Ltd.
Więcej gier tego wydawcy
Dobrze oceniane alternatywy dostępne obecnie w niższej cenie.
Tańsze alternatywy
-70%Human Fall FlatHuman Fall Flat to zabawna, lekka platformówka osadzona w unoszących się krainach snów, w którą ★ 175KJul 22, 2016
Plants vs. Zombies GOTY EditionZombiezy atakują Twój dom, a jedyną obroną jest arsenał roślin! Uzbrojeni w całą gromadę kosmicz★ 143.6KMay 5, 2009
Stick Fight: The GameStick Fight to oparta na fizyce bijatyka do gry lokalnej lub online, w której walczysz jako kult★ 100KSep 28, 2017
-95%Watch_Dogs® 2Witaj w San Francisco. Wciel się w Marcusa, genialnego młodego hakera, i dołącz do najbardziej z★ 95.7KNov 28, 2016
-90%House FlipperHouse Flipper to wyjątkowa szansa, aby zostać jednoosobową ekipą remontową. Kupuj, naprawiaj i p★ 92.4KMay 17, 2018
-75%Resident Evil 4 (2005)(Wydanie: 2014) Specjalny agent Leon S. Kennedy zostaje wysłany na misję ratunkową, aby odnaleźć★ 78.6KFeb 27, 2014
MirrorTo gra łącząca mechanikę match-3, elementy GALGAME oraz piękne postacie. Aby dowiedzieć się o ni★ 73.2KApr 19, 2018
-85%TEKKEN 7Odkryj epickie zakończenie wieloletniej wojny klanowej między członkami rodziny Mishima. Dzięki ★ 68.1KJun 1, 2017Szybkie odpowiedzi
Najczęstsze pytania
Ile kosztuje Zen Bound 2?
Zen Bound 2 ma obecnie cenę: 22,99 zł. Cena może różnić się zależnie od regionu i sklepu.
Na jakich platformach działa Zen Bound 2?
Zen Bound 2 obsługuje: windows, mac, linux.
Kto stworzył i wydał Zen Bound 2?
Zen Bound 2 został stworzony przez Secret Exit Ltd., a wydawcą jest Secret Exit Ltd..
Czy są dostępne zewnętrzne oferty marketplace dla Zen Bound 2?
Tak. Dla Zen Bound 2 są dostępne oferty marketplace: 8; najniższa zapisana oferta zaczyna się od ≈ 1,63 zł.
